Více

Názory k článku
Skylink: Ukončení pirátského příjmu Digi TV nám pomohlo

Robert Szelepcsenyi aura:95
Robert Szelepcsenyi Login: Robert
8. 4. 2010 10:32 Nový

Očakávam

celé vlákno
Že zarobené peniaze investujú do rozšírenia programovej ponuky - doplnenia tých programov, ktoré nie sú dostupné v rámci Multi, Gecko a dokonca ani UPC Direct - v prvom rade Discovery Science, Discovery World, Eurosport 2 a pod.
Zip Zip aura:84
8. 4. 2010 11:48 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
Podle vyjádření je jasné, že většina lidí, kteří si novou kartu pořídili, pořizují a pořídí spadá do skupiny "držgrešlí" a takoví pojedou na free nabídku (GRATIS). Je to hold skupina "nejlépe vše zadarmo" a takové nepřeškolíš, od těch se nedá očekávat velký zájem o placenou nabídku.
Cena karty je taková jaká je, do ceny karty je zahrnuta podpora na dlouhá léta dopředu (zdarma), upgrady a servis samotného systému, HW v zázemí providera, práce (plat) servisního technika .... Není to jen o plast. kartičce se zlatým čipem, která nějak záhadně funguje.
. Bjutan
. Bjutan Login: bjutan
8. 4. 2010 17:12 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
milej pane, to že někdo nechce platit za sledování televize měsíční poplatek neznamená že je držgrešle jak ste uvedl. Možná je to pro Vás nepochopitelné, ale jsou i tací kteří mají i jiné záliby nežli vysedávat u televize a tudíž jim základní nabídka bohatě stačí. S pozdravem Petr, uživatel nabídky Multi :)
Dan Rozsíval aura:45
8. 4. 2010 20:18 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
Zajímavé je ale především to že když to měli zadarmo tak si tu rozšířenou nabídku plně vychutnávali. A najednou když by defakto za to samé měli platit jim stačí jen základ. To je trošku zvláštní že.
Jaroslav Novák aura:60
Jardys Login: Jardysek
8. 4. 2010 20:47 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
Ano souhlasím s vámi, ale taky k tomu doplním, že právě takový mají největší řeči většinou.
Z. S. aura:47
8. 4. 2010 23:23 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
. Bjutan přesně ste to řekl jak to ve skutečnosti je. Máme doma taky zaplacené Multi sdílené kabelem mezi dvěma přijímači a z naší rodiny se stejně na programy z Multi skoro nikdo nedívá kromě malé která sleduje dost JimJam a Disney. Otec z Multi tak maximálně Eurosport a nebo Novu sport hlavně při tenisu a jinak jen Novu a nebo ČT. Máti hlavně Doma a JOJ Plus kvůli filmům a seriálům pro baby.
Já su sám osobně rád když se k TV dostanu a dívám se výhradně jen na ČT a nebo STV, sem tam na Joj Plus na české filmy a seriály. Na Novu a Primu sem se snad nedíval už víc jak dva roky protože tam absolutně nic není co by mě zaujalo.
Já bych osobně za Multi nedal ani 10,- Kč za měsíc pokud mě tam nic nezajímá a nebo nemám na to vůbec čas a su rád že vůbec stihnu zprávy a nějaký pořad z neplacené nabídky. Kdyby nebylo malé tak by to konkrétně u nás nemělo ani význam platit. Když se budu chtět podívat na nějaký film tak není problém si ho půjčit a nebo koupit na DVD a můžu si ho pustit kdykoliv chcu a ne až bude v TV.
Kabelová TV atd. je tak akorát pro důchodce a nezaměstnané kteří bývajú někde v činžáku a nudija sa celý den protože nemajú celý den do čeho rýpnút. Kdyby bývali např. někde v rodiném době a měli zahrádku atd. tak by neměli čas sedět celý den u televize.
Pamětník aura:77
Pamětník Login: pametnik
9. 4. 2010 13:27 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
Podle Vašeho popisu (Z.S.) se zdá, že ke kabelovce nemáte přístup. Ale proto není horší a určena jen pro důchodce a nezaměstnané. DVB-C sice nenabízí tak široké možnosti, jako satelit, ale několik desítek stanic už dokáže uspokojit představy většiny. Včetně těch sportovních, dětských, všech klasických i částečně v HD formátu. Proto mi Vaše poznámka o zbytečnosti kabelovky připadá nepochopitelná a plynoucí jen z neznalosti. Důchodce je také rád, když si může občas odpočinout a ne jen robotit na zahrádce, aby si měli jejich mladí co odvézt, nebo sníst. Po značnou dobu roku i ta zahrádka spí a odpočívá. Důchodce nejde na tu dobu dát také k ledu. Pokud se nezaměstnaným stane "normální" člověk, jistě stráví více času sháněním nové práce, než čučením na kabelovku. A pro ty, kterým status "nezaměstnaný" náramně vyhovuje, těm je jedno, u jaké televizní platformy svůj čas proleží, nemusí to být právě kabelovka.
Když si tak zakládáte na tom, že ignorujete naše komerční TV a sledujete jen ČT a STV, nedává Joj Plus také seriály, které už dávno dávali na Nově a Primě? :-))
Z. S. aura:47
10. 4. 2010 9:39 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
Vážený pamětníku kabelovka u nás je a měli jsme přes 11 roků a zrušili jsme ji začátkem minulého roku protože kvalita už byla nesnesitelná.
Měli jsme když ještě to byla nějaká Cable Moravia a pak postupně zněna majitele. Až to převzal karneval začal se technický stav velmi horšit a až to převzalo UPC tak už to bylo nesnesitelné.
Např. věčné vypadávání obrazu a zvuku u STV (černá obrazovka třeba na tři minuty během filmu pětkrát aj víckrát). a tuto závadu nebyli schopni odstranit skoro za celý rok. Dále např. u Romantiky nešl zvuk aj tři dny a délé a nebo v nejlepším případě španělština a když jim matka ohlásila poruchu tak ji řekli ža na odstranění mají až týden a opravili to třeba až za tři dny a vždy jen jejich trapná odpověď se si mám přeladit TV přístroj. Např. aj u JimJamu taky kolikrát bez zvuku a malá z toho nešťastná. Dále např. TV5 jim nešlo čtyři měsíce a kdybych tam pořád nevolal tak nejde do dneška. takových dalších případů bylo hromadu a nebylo pomali dne aby jelo vše kompletně a vpořádku jak mělo jet. Taková kvalita co předvádí UPC v našem regionu je drahá aj za 10,- Kč měsíčně. Jeden problém za druhým a neustálé volání na klientské centrum a dohadovat se s operátory kteří tomu absolutně nerozumí a opakují jen to co jim vtluče do hlavy jejich vedení a to furt melou dokola to samé jak pytel smíchu anenachjí si nic vysvětli že závada je na jejich straně když např. na obrazovce u ANALOGOV0É nabídky svítí hláška a v angličtiě vložte prosím kartu. Pracují tam nějací brigádníci kteří asi umí tak maximálně zapnou TV přes dálkové ovládání a jinak jim nic ostatního moc neříká.

K té Joj Plus jenom to, že tam bylo hromadu seriálů které nikdy nebyly na Nově a Primě ale výhradně jen na ČT!!!

Ano kabelovka by dokázala uspokojit představy většiny ale to by taky musela byt na nějaké technické úrovni a ne taková jak byla do mého zrušení v naší lokalitě.
Zip Zip aura:84
8. 4. 2010 23:53 Nový

Re: Očakávam

celé vlákno
No tak pardon, možná jsem použil nevhodný výraz, nicméně je docela výstižný. Můžem jej nahradit třeba výrazem "spořilkové"...., kolegové to samozřejmě rozvedli tak, jak to bylo myšleno.
Z. S. aura:47
8. 4. 2010 10:34 Nový

RE: Skylink: Ukončení pirátského příjmu Digi TV nám pomohlo

Pane Poláku rekce na toto:
"Tito diváci nechtějí pochopitelně po výměně karet přijít alespoň o základní české a slovenské programy, a proto volí Skylink."

Pane Poláku a Glisníku co budete psat až na Slovensku Towercom odpojí všechny základní české programy které jsou šířeny protiprávně kromě ČT1 a ČT2. To že to tam ide dneška je v důsledku obcházení autorským práv nějakýma vymyslama o testování regionu atd. Až se do to opravdu někdo obuje tak opravdu pojde v ČR jen STV1 a STV2 a v SR jen STV1 a STV2.
Pokud nesmí někdo v ČR šířit JOJ, Markízu atd,tak to správně nesmí šířit v ČR ani TradTech protože to není objektivní ke konkurenci. Jednou to není oficiálně tak to tam nemá byt kor pokud to musí odpojovat aj konkurence.

PS: Článek je podle mě jednoznačná reklama na Skylink ze strany pana Glisníka.
Z. S. aura:47
8. 4. 2010 10:40 Nový

RE: Skylink: Ukončení pirátského příjmu Digi TV nám pomohlo

celé vlákno
OPRAVA

Pane Poláku rekce na toto:
"Tito diváci nechtějí pochopitelně po výměně karet přijít alespoň o základní české a slovenské programy, a proto volí Skylink."

Pane Poláku a Glisníku co budete psát až na Slovensku Towercom odpojí všechny základní české programy které jsou šířeny protiprávně kromě ČT1 a ČT2. To že to tam ide dneška je v důsledku ustavičným obcházení autorských práv nějakýmy výmysly o testování regionu atd. Až se do to opravdu někdo obuje tak opravdu pojde v ČR jen STV1 a STV2 a v SR jen ČT1 a ČT2. Majitel Markízy + Doma a majitel JOJ a JOJ Plus nedal nikdy souhlas k šíření v ČR a ani si to nepřeje a bojuje za to, že tam kde to nyní je musí byt staženo. To samé je v SR kde si majitelé Novy a Primy taky nepřejí šíření v SR.
Pokud nesmí někdo v ČR šířit JOJ, Markízu atd, tak to správně nesmí šířit v ČR ani TradTech protože to není objektivní ke konkurenci. Jednou to není oficiálně tak to tam nemá byt kor pokud to musí odpojovat aj konkurence.

PS: Článek je podle mě jednoznačná reklama na Skylink ze strany pana Glisníka.
Lukáš Polák aura:98
Lukáš Polák Login: Lukas.Polak
8. 4. 2010 21:49 Nový

RE: Skylink: Ukončení pirátského příjmu Digi TV nám pomohlo

celé vlákno
Díky za váš názor. K tomu vám řeknu asi tolik: O Skylinku píšeme mnohem více proto, že jsou zkrátka oproti CS Linku vidět. Kdyby se dělo něco nového i u této platformy, nemáme s tím problém. Sám víte, že když něco nového u CS Linku bylo, vždy jsme to napsali. Bohužel toho nebylo tolik, aby to vyvážilo zprávy Skylinku. Ten bohužel (?) stále něco dělá.

Co se týká reklamy, tak tam jste mě velmi pobavil. My si zakládáme narozdíl od konkurence na naprosté nezávislosti. Tak například recenze dělají Čestmír Polák (STB) a Bohumil Herwig (televizory). Mají naprosto volnou ruku a do textu jim nesmí mluvit ani výrobci nebo firmy, které výrobek zapůjčily. Pokud ale dáváte přednost recenzím, jejichž autorem je pracovník firmy, ze které byl set-top-box zapůjčen, pak s tím pochopitelně nemáme problém...
Z. S. aura:47
8. 4. 2010 22:57 Nový

RE: Skylink: Ukončení pirátského příjmu Digi TV nám pomohlo

celé vlákno
Nevím proč to převracíte na neustále novinky v placené nabídce když byla z vaší strany jasně zmíněna základní nabídka CZ a SK programů a na tu jsem reagoval.

Řešil sem sem to jen ze strany základních a neplacených programů na základě této tohoto vašeho: Právě Digi TV se totiž především na Slovensku těšila velkému zájmu pirátů. Tito diváci nechtějí pochopitelně po výměně karet přijít alespoň o základní české a slovenské programy, a proto volí Skylink.

Základní a neplacená nabídka Skylinku a CS linku je úplně stejná kromě programu JOJ Plus který jediný chybí u CS Linku oproti Skylinku.

PS: Nevím proč ste nereagoval na to co budete psat až Towercom odpojí pro SR všechny české neplacené programy které se nyní šíří pro SR v rozporu autorských práv a bez povolení majitelů zmíněných CZ stanic kromě programů ČT1 a ČT2 které jediné mají oficiální svolení k šíření v SR (majitel Novy, Primy a Barrandova již vícekrát sdělil že si nepřeje šíření v SR a Skylink to ustavičně porušuje a ignoruje to narozdíl od některých kabelovek které již začaly s odpojováním CZ programů v SR).
Místo aby ste přímo odpověděl na toto tak ste to převrátil na recenze.
Juraj Červenák
Juraj Červenák (neregistrovaný) ---.palmsoft.sk
8. 4. 2010 11:14 Nový

cs/sky

celé vlákno
já len čakám kedy už spravia simulcript
pre joj,novu hd
nova hd keby opustila 12.070 by sa uvolnilo misto pre nové sd programy
Zip Zip aura:84
8. 4. 2010 11:57 Nový

Re: cs/sky

celé vlákno
To je spíš o tom, co konkurence (CS Link) za tento krok nabídne, nebo zda a kolik jsou ochotni platit za Nohu HD v DVB-S2. Zadarmo to nikdo dělat a k tomu ještě pomáhat konkurenci, nebude.
Momentálně nemá CS Link co nabídnout, protože vše, co mají je převážně v žalostném stavu (kvalita) a i to na čem se prozatím dohodli je diskutabilní a může to prohlášením o kvalitě ala Skylink škodit a místy i škodí (Sport 1 ....).
Rostislav Kostelanský aura:10
8. 4. 2010 12:10 Nový

Simultcrypt

Súhlasím,už aby bola NovaHD,JOJ v simulcrypte.Počul som aj to na serveri parabola,že to skôr využijú vylepšenie obrazovej kvality ako pridaním nových kanálov.Mne dosť absentuje Animal Planet a Eurosport 2 North East.Uvidíme čo prinesie Viasat Nature,ale Animal je proste Animal.Som zvedavý ešte či aspoň jeden transpondér pribudne vynesením Astry 3B okrem zlepšenia pokrytia jej signálom.Dúfam,že Skylink,CSLink nezaspí...Podľa mňa financie na prenájom majú.Pekný deň.
David Rácz aura:38
David Rácz Login: dracz
8. 4. 2010 12:13 Nový

Emuláci

celé vlákno
Také si myslím, že až za měsíc/dva ukončí EMU u DIGI TV svůj život, stoupne zájem těchto pirátů o karty Skylink (CS Link nikdo pomalu nechce). Zde na Domažlicku skoro 90% těchto pirátů používá sat.receiver zn.Koscom - který se vyrábí 20km od Domažlic v Bavorsku a naštěstí má i čtečku karet pro tyto karty.
Dan Rozsíval aura:45
8. 4. 2010 20:25 Nový

Re: Emuláci

celé vlákno
Nechci vůbec rýpat,to v žádném případě ale nebylo to v Domažlicích tak před cca dvěma lety úplně naopak? Všichni tehdy chtěli jedině gitalky poněvadž u nich byl ten geniální kupónový systém placení a hlavně skoro každý si tam připlácel jeden jediný placený program /především CS Film/ což u Skylinku nikdy nešlo.Copak se tam Davide stalo že náhle takový obrat?
Roman Finta aura:10
Roman Finta Login: romannitra
8. 4. 2010 20:52 Nový

Keď to Digi zatrhne

..tak osoh z toho bude mať v prvom rade Skylink, potom cslink a nejaké omrvinky sa ujdu aj ostatným.
Digi svojou neschopnosťou nebude stíhať nič montovať/ a kto by chcel tie ich šunky/.
Keď sa záujemca o Digi dozvie, že bude čakať x týždňov/až mesiacov/, tak su kúpi hneď bežne dostupné karty.Aj tak drvivá vačšina má openboxy a podobné stroje.Tam stačí otočiť tanier a hodiť kartu.
Navrhujem, aby Skylink poslal do Digi ďakovný list.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+