Více

Skylink měl výpadek databáze, o víkendu nešlo registrovat nové karty a měnit služby

Největší česká satelitní služba řešila technický výpadek správy přístupových karet, s nímž se potýkala již v minulosti

Víkendový výpadek správy databáze dekódovacích karet postihnul největší českou satelitní službu Skylink. Od pátku do neděle tak nebylo možné registrovat nové karty a provádět jakékoli změny služeb na stávajících kartách Skylinku. Informoval o tom web Parabola.cz, podle něhož se technickou závadu, která nastala v pátek, podařilo odstranit až v neděli dopoledne.

K TÉMATU: O víkendu nebude možné registrovat karty Skylinku. Kvůli odstávce systému

stul

Už v pátek navečer se na internetové stránce, jejímž prostřednictvím si zákazníci Skylinku mohli registrovat nové karty nebi provádět změny předplatného programových balíčků, objevilo upozornění: “Z důvodu poruchy databázového serveru zákaznického systému není dočasně možné provádět úkony týkající se správy karet zákazníka (registrace karet, aktivace placených služeb, refresh karty). Na zprovoznění serveru se intenzivně pracuje.”

Naposledy měla databáze karet Skylinku výpadek loni v červenci. Tehdy však šlo o plánovanou výluku spojenou se stěhováním zákaznického systému CMS. Databáze tehdy nebyla přístupná rovněž celý víkend, od pátečního večera až do neděle.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 18. 2. 2013 20:20

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+