Více

Skokanem minulého týdne byla u dospělého i mladšího publika Prima Cool

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – V rámci mezitýdenního srovnání se žádné velké propady nebo růsty nekonaly. U meziročního srovnání však byla situace jiná.

Mezitýdenní vývoj (vs. 42. týden 2015)

Cílová skupina 15+

Největším skokanem minulého týdne se stala u dospělého publika Prima Cool. V kategorii 15+ si polepšila o 0,34 procentního bodu na hodnotu 3,55 %. Jak je patrné, žádné dramatické růsty se tentokrát nekonaly. Směrem vzhůru šel například i tematický kanál ČT Sport, který si polepšil o 0,28 procentního bodu na hodnotu 2,98 %. O poznání hůře skončila Jednička. Vlajkový kanál České televize se v porovnání s minulým týdnem propadl o více než půl procentního bodu na hodnotu 15,83 %. Podobný pád zažila i plnoformátová Televize Barrandov, která vykázala propad o 0,42 procentního bodu na hodnotu 5,62 %.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: StarDance vyšvihla ČT 1 na skokana minulého týdne, nejvíc se propadala Prima

Pohledem televizních skupin rostla nejvíce Nova. Součet hlavního kanálu, Novy Cinema, Fandy, Smíchova a Telky zajistil výsledný share 30,25 %. Jde však o nárůst o pouhých 0,27 procentního bodu. Nepatrně rostla i konkurenční Prima, a to o 0,15 %, jejíž součet hlavního kanálu, Primy Cool, Primy love a Primy Zoom se dostal na hodnotu 21,18 %. O téměř půl procentního bodu naopak klesly v součtu kanály České televize a Barrandova. Kavčí hory dosáhly souhrnného share 29,33 %, barrandovské kanály 6,65 %.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+