Více

Názory k článku
SilverCrest SIRD 14 C3 v testu. Podívejte se na reálnou fotogalerii

Jiří Blažek aura:10
11. 12. 2017 18:07 Nový

Výborný

celé vlákno

Přijímač mám už skoro 3 roky, když se prodával v Lidlu a jsem s ním spokojený. Využívám ho hlavně pro poslech internetových rádií a přehrávání z flashky.

Štěpán S. aura:30
Steve Login: Stranik
11. 12. 2017 21:34 Nový

Re: Výborný

celé vlákno

Jj, já taktéž spokojen :-) Tuner má poměrně dobře citlivý .... Hraje mi tu více rádií nežli co předpovídají Němci v jejich mapách, takže super. Je to faj malý a výkonný multikombajn. Rozdíl verzí C1 oproti C3 v ničem nevidím, krom teda jiného dálkového ovládání. Toto nové má na ovladači čudlíky u ssebe, nevím zda je to št'astný řešení.

Tato malá hrající bedýnka toho umí vskutku hodně! Mám ho na konferenčním stolku u postele (kde jsou signály) dám sluchátka, zhasnu a užívám si hudby do sytosti. Němci promítají na display zajímavé info a obrázky z alb CD-ček apod. :-)

U vstupu USB by mne zajímalo jaké to má velikostní omezení ... kde je max?

Štěpán S. aura:30
Steve Login: Stranik
11. 12. 2017 21:36 Nový

Re: SilverCrest SIRD 14 C3 v testu. Podívejte se na reálnou fotogalerii

celé vlákno

Tam se vybírá pouze ze seznamu již z daných nabídek ... Zda v tom seznamu je i toto rádio netuším.

A B aura:10
MeMC Login: MeMC
12. 12. 2017 11:34 Nový

Re: SilverCrest SIRD 14 C3 v testu. Podívejte se na reálnou fotogalerii

celé vlákno

Ano, je třeba se přihlásit na webové rozhraní www.wifiradio-frontier.com Tam lze přidat libovolné rádio, akorát je třeba znát adresu jeho streamu. Funguje to tak, že přístroj je unikátním číslem spárovaný s online účtem a přidané internetové rádio se v něm hned objeví. Tedy to nefunguje jako nějaká žádost "prosím přidejte rádio XY", ale opravdu jako okamžité přidání. Stejně fungují i seznamy oblíbených internetových rádií, které lze i třídit do složek - opět se takto hned projeví v menu daného přístroje. Pokud si dobře vzpomínám, tak pod jeden online účet lze přidat i více přístrojů, jejichž seznamy jsou pak synchronizované.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+