Více

Show Jana Krause přišla o téměř padesát tisíc diváků a vypadla z TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ztrácelo i Ohnivý kuře, které se propadlo pod hranici jednoho milionu diváků.

Včerejší vyhlášení výsledků amerických prezidentských voleb nijak neovlivnilo sledovanost hlavních zpravodajských relací, dopolední reprízu speciální Americké volební noci na ČT24 sledovalo 166 tisíc diváků. K tradičně nejsledovanějším Televizním novinám na Nově včera usedlo 1,599 milionu diváků. Druhý skončil nekonečný podvečerní seriál TV Nova Ulice, u kterého včera povečeřelo 1,176 milionu diváků.

ÚTERNÍ DATA: Americké volby sledovanost zpravodajských pořadů nezvýšily

Hranici jednoho milionu diváků včera překonaly ještě Sportovní noviny na Nově, které ocenilo 1,133 milionu diváků. Čtvrté skončilo Ohnivý Kuře na Primě, které včera vidělo 962 tisíc diváků, což je o 51 tisíc méně než minulé úterý. Také páté místo obsadil pořad z produkce TV Nova, reprízovaná Výměna manželek včera zaujala 833 tisíc diváků starších patnácti let, což opět znamená pokles, tentokrát o 53 tisíc diváků.

Šesté místo obsadily detektivní Vraždy v kruhu, které včera upoutaly 833 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy s tím, že Události na ČT1 ocenilo 727 tisíc diváků a za Primu bodovaly jen Krimi zprávy a Divácké zprávy. Zprávám FTV Prima chybělo na umístění v TOP 10 zhruba třicet tisíc diváků. Pro zajímavost Naše zprávy na TV Barrandov vidělo 266 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře překročilo milion a stalo se dvojkou

ČT2 se daří s cestovatelskými středami, road show Trabantem z Austrálie do Asie včera oslovila 286 tisíc diváků. Prima Max nasadila do prime time romantickou komedii Pod vlivem úplňku, která zaujala 59 tisíc diváků. Na romantiku vsadila i Nova Cinema, včerejší Legenda o vášni zaujala 113 tisíc diváků. Pánský Fanda nasadil Kriminálku New York, kterou při odhalování zločinců doprovodilo 88 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+