Více

Show Jana Krause porazila Novu i ČT 1, ve středu byla ve svém čase lídrem trhu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem večera byli Doktoři z Počátků. Jako jediný se po 20 hodině dostal nad hranici milionu diváků.

Kousek nebe stále se 400 tisíci diváky

Janu Krausovi se ve středu večer podařilo se svojí Show porazit všechny další televize a stát se ve svém časovém slotu lídrem trhu. Na Primě jej od 21:40 hod. sledovalo v průměru 673 tisíc dospělých diváků, což představovalo 24,19 procenta publika. Souběžně vysílaný seriál Námořní vyšetřovací služba na Nově oslovil „jen“ 594 tisíc dospělých (21 procent publika). U mladšího publika ale zvítězila Nova, když akviziční seriál dosáhl v cílové skupině diváků od 15 do 54 let podílu 23 procent, zatímco Show Jana Krause 21 procent. Talk show ale zastínila i hlavní večerní pořad Primy, seriál Cesty domů III., který oslovil méně diváků než Jan Kraus.

ÚTERNÍ DATA: Svatby v Benátkách odstartovaly hluboko pod úrovní Vyprávěj, Prima večer trojkou trhu

Vítězem večera se stal seriál Doktoři z Počátků na hlavním kanálu Novy, který také jako jediný nezpravodajský pořad po osmé hodině večer pokořil hranici jednoho milionu dospělých diváků. Konkrétně jej od 20:20 sledovalo v průměru 1,080 milionu dospělých a 27,48 procenta publika (27,26 procenta ve věku 15 až 54 let). Cesty domů III upřednostnilo od čtvrt na devět 630 tisíc dospělých diváků a 15,91 procenta publika. Šlo však o výrazně starší diváky, v mladší skupině 15 až 54 let seriál dosáhl podprůměrného podílu 9,00 procenta. Programová novinka ČT 1, charitativní show Kousek nebe, vidělo od 20:00 v průměru 403 tisíc dospělých diváků a 10 procent publika (devět procent v kategorii 15 až 54 let, tedy stejně jako u Cest domů).

V placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+