Více

Seznam spustí internetovou televizi Mixer. Později ji nabídne i v mobilech a tabletech

Internetová jednička Seznam se pouští na poli televizního vysílání, i když ne tak docela. Její nový projekt Mixer bude pouze stanicí internetovou. Spuštěna má být ze dneška na zítřek.

Internetový vyhledavač Seznam.cz bude mít vlastní hudební televizi. Dostupná bude od přelomu čtvrtka a pátku nejprve prostřednictvím sítě, později hodlá expandovat do chytrých mobilů, tabletů, a dokonce i smart televizorů. Informaci přinesl včera jako první server Novinky.cz, který je on-line magazínem deníku Právo a právě vyhledavače Seznam. Novou hudební televizi bude možné najít na adrese www.mixer.cz.

ČTĚTE TAKÉ: Štěpán Wolde: Pokud Óčko zůstane v DVB-T, chceme vysílat celoplošně

Podle serveru odborného magazínu Marketing&Media podepsal Seznam smlouvu s hudebními vydavatelstvími Universal Music, Sony Music, EMI, Supraphon, Championship Music a dalšími. Internetová televize Mixer vzniká jako náhrada za dřívější službu Stream Music. Dostupná bude zdarma. Služba bude financována z videoreklamy, která by se měla objevit přibližně u každého desátého klipu. Dramaturgii televize má na starosti Blanka Huňátová známá z TV Óčko a její hitparády.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+