Více

Set-top box na zkoušku? Každá čtvrtá domácnost si O2 TV objednala aspoň na jeden rok

Spolu s finanční uzávěrkou vyhodnotila společnost O2 také výsledky marketingové akce, během níž nabízela zákazníkům možnost vyzkoušet si služby O2 TV na dva měsíce zdarma.

Kampaň nabízející zapůjčení set-top boxu na zkoušku po dobu dvou měsíců zdarma běžela od dubna do konce června. Zjistili jsme, že většina zákazníků přichází od konkurence, je na služby placené televize zvyklá a ví, že třeba pronájem set-top boxu něco stojí. Ale my chceme oslovit i lidi, kteří placenou službu nikdy neměli. A to je sedmdesát procent domácností, u kterých chceme, aby si naše služby vyzkoušely. Hned první bariérou je, proč by měli platit za set-top box, vysvětloval v srpnovém rozhovoru David Duroň, ředitel O2 TV.

ROZHOVOR: O2 TV – Naším cílem je oslovit domácnosti, které zatím služby placené televize nevyužívaly

stul

Duroň také potvrdil, že zájem o akci byl obrovský, operátor musel dokonce zavést víkendové brigády, protože logistické centrum v Olomouci nestíhalo. Doufáme, že většina zákazníků si náš set-top box ponechá, i když většinou jde o lidi, kteří placenou televizi nikdy neměli, předpokládal Duroň. Nakolik byly jeho naděje oprávněné, ale O2 nechce komentovat s tím, že konkrétní počet zákazníků neuvádí, protože je předmětem obchodního tajemství.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+