Více

Seriály táhnou, druhý díl Vlaku dětství a naděje si polepšil o sto třicet tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kromě zpravodajských relací se do TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne dostaly už jen tři seriály. Dva z nich vznikly v produkci TV Nova.

Klasicky nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se staly Televizní noviny na Nově, které si pustilo 1,107 milionu diváků starších patnácti let. Přes milion diváků se přehoupla i Kriminálka Anděl, pomyslnou hranici překonala v prime time na Nově o necelých čtyřicet tisíc diváků. Třetí příčku obsadily Sportovní noviny, u kterých vydrželo 921 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

PONDĚLNÍ DATA: Malý pitaval předběhl Sportovní noviny, čtvrtá skončila novinka Jetelín

Následuje odstup více než tři sta tisíc diváků, který stačil Událostem na ČT 1 k zisku čtvrté příčky. Hlavní zpravodajská relace České televize včera oslovila 576 tisíc diváků starších patnácti let. Jen o padesát tisíc diváků méně pak vydrželo u druhého dílu seriálu Vlak dětství a naděje, na který se v prime time na ČT 1 dívalo 524 tisíc diváků. To je o 129 tisíc diváků více, než sledovalo první díl, který se tak minule nedostal ani do TOP 10 daného dne.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+