Více

Seriálové pondělí: sledovanost zhruba stejná jako minulý týden. Pořadí taktéž

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriálové pondělí není ani zdaleka taková pecka jako neděle. Vše je tak více rozloženo.

Pondělní osmá hodina představuje souboj tří seriálů. Stejně jako minulý týden vítězí Specialisté na Nově, které sledovalo 1,116 mil. diváků při podílu na publiku 25,18 %. Druhé bylo Ohnivý kuře s 1,015 mil. a podílem 23,17 %. Nad milion se už ale nedostal Svět pod hlavou. Na ČT1 ho včera zhlédlo 950 tisíc při podílu 21,47 %. V absolutním pořadí jsou jedničkou Televizní noviny s 1,753 mil. diváků, dvojkou Sportovní noviny a na třetím místě je podvečerní Ulice s 1,205 mil. diváků. Do TOP 10 za všechny kanály se dostal už jen Trpaslík na ČT1 se 785 tisíci diváky.

NEDĚLNÍ DATA: Temný kraj opět absolutní jedničkou, Bohéma stále na sestupu

Celková sledovanost v pondělí vyzněla jasně ve prospěch televize Nova, která v hlavním vysílacím čase, prime time, získala 25,6 %. Druhá Prima je s podílem 18,93 % vyrovnaná s ČT1, která vykázala 18,72 %. Nad čtyři procenta se ještě dostala stanice ČT2, Nova Cinema a plnoformátová TV Barrandov. Ta v prime time vykázala 4,47 %, u mladších diváků byl ale podíl výrazně nižší – 2,04 %. Přes den pak vystoupala na solidních 6,16 %, zatímco hlavní Nova vykazuje 21,44, ČT1 15,89 a Prima 14,97 %.

Z filmových kanálů se v pondělí nejlépe dařilo Nově Cinema. Čtyři z pěti pořadů se dostávají nad sto tisíc diváků, jedničkou v TOP 5 za kanál je Síť se Sandrou Bullock, kterou zhlédlo 195 tisíc diváků a podíl u mladšího publika 15–54 dosáhl výborných 6,01 %. Stanici Kino Barrandov se solidně vedlo se třemi díly seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III a vidělo je od 54 do 64 diváků. Nejhůře tak na tom včera byl kanál Prima Max. Tady jedničku v TOP 5, komedii Dejte mi pokoj!, vidělo 48 tisíc lidí obecné cílové skupiny.

MINULÝ TÝDEN: Specialisté pod Ulicí, ale stále ještě nad milionem. Nad něj se dostal i Svět pod hlavou

stul

Slušně se také vedlo stanici Fanda se seriálem Kriminálka Miami a včera ho sledovalo 156 tisíc diváků. Ještě podstatně lépe na tom byl kanál ČT2, kde si dokument Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 nenechalo ujít 229 tisíc diváků a všechny pořady v TOP 5 se dostávají nad sto tisíc. Výtečně na tom byla také stanice ČT :D, kde Večerníček zhlédlo 144 tisíc diváků a nad hranici sta tisíc se dostaly ještě další tři pořady.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+