Více

Seriál Neviditelní skončil, včera podlehl nové verzi akční klasiky Karate Kid

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova neměla s konkurencí problém. I večer si vytvořila nad konkurencí výrazný náskok. Od Jedničky ji večer dělilo deset procentních bodů.

Páteční večer pro Novu, Všechnopárty těsně pod milionem

Svou pouť po televizních obrazovkách skončil včera další premiérový seriál České televize. Neviditelní se rozloučili po 20. hodině na Jedničce jako dvojka. Nenechalo si je ujít 627 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 16,64 %, u mladšího publika si vedli o něco lépe – share 19,41 %. V obou diváckých kategoriích ho ovšem porazila nová verze akční klasiky Karate Kid, kterou odvysílala TV Nova. Americký snímek si pustilo 859 tisíc diváků (share 25 %; 31,4 % v 15-54). Jednička byla v pátek s celodenním podílem přibližně 15 % televizní trojkou, v prime time se však díky hodnotě 19,31 % dostala na pozici dvojky.

ČTVRTEČNÍ DATA: Evropská liga výrazněji oslovila jen na ĆT Sport, na Fandovi zůstala bez zájmu

Nejsledovanější televizí byla v pátek Nova, která získala celodenní podíl 25,77 % u staršího a 29,41 % u mladšího publika. Konkurenci s přehledem porazila i večer, kdy se podíl u publika 15+ blížil k 30 % a ve skupině 15-54 překročil 33 %. Přes půl druhého milionu diváků získaly Televizní noviny, nad milionem pak skončily Sportovní noviny i seriál Ulice. Nejúspěšnější pořad Jedničky, kterým byla tradičně Všechnopárty, tentokrát oslovil 997 tisíc diváků (share 28,75 %). Prima dosáhla celodenního podílu 15,6 %, v prime time klesla na průměrný share 13,34 %. Jejím tradičně nejsledovanějším pořadem bylo „Prostřeno!“.

Celý článek včetně tabulek sledovanosti za všechny televizní stanice čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+