Více

Seriál Bezdružice na TV Barrandov rekordní, vidělo ho téměř půl milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem po 20. hodině byly u dospělého publika Četnické humoresky na Jedničce. Mladší publikum preferovalo SuperStar.

TV Barrandov po celý den nad 7 %

Téměř půl milionu diváků si nenechalo v neděli večer ujít nový seriál plnoformátové Televize Barrandov s názvem Bezdružice. Pro televizi to znamenalo výrazné navýšení sledovanosti po 20. hodině. Pro srovnání, seriál Stopy života si před týdnem ve stejnou dobu pustilo necelých dvě stě tisíc diváků (share 4,55 %; 1,89 % v 15-54). Úvodní část Bezdružic se tak stala prozatím aktuálně nejsledovanějším pořadem stanice. TV Barrandov se jak přes den, tak i v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, pohybovala nad 7 %.

SOBOTNÍ DATA: Talent klesl o stovky tisíc diváků, StarDance u mladšího publika porazil film na Nově

TV Barrandov porazila po 20. hodině například i druhý program České televize. Jeho nejsledovanějším pořadem byl film Borsalino, který se vysílal právě od 20:05. Snímek si pustilo 275 tisíc diváků (share 6,65 %; 4,08 % v 15-54). Dvojka po celý den neklesla pod čtyřprocentní podíl. Co se týká souboje o mladší publikum mezi Primou Cool a Novou Cinema, přes den si vedla díky hodnotě 8,03 % lépe druhá zmiňovaná stanice. Večer na tom byl o něco lépe tematický kanál Primy, a to díky hodnotě 6,55 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+