Více

Semifinálový večer soutěže Tvoje tvář má známý hlas oslovil téměř čtyricet procent mladšího publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tvoje tvář má známý hlas včera předběhla Televizní noviny Nově.

Suverénní jedničkou včerejšího dne se stala soutěž Tvoje tvář má známý hlas, kterou včera na Nově sledovalo o více než tři sta tisíc diváků více než klasickou jedničku v podobě Televizních novin. Semifinálový večer vidělo 1,616 milionu diváků starších patnácti let, zatímco včerejší Televizní noviny na Nově zaujaly 1,304 milionu diváků. Následující Sportovní noviny si pak našly 1,157 milionu sportovních fanoušků.

SOBOTNÍ DATA: StarDance po třetí za sebou sesazuje Televizní noviny. ČT1 vládne sobotě

Přes hranici jednoho milionu diváků se včera dostala ještě druhá řada seriálu Doktor Martin, ke které včera usedlo 1,082 milionu diváků. S odstupem téměř 350 tisíc diváků skončily na pátém místě Události, které na ČT1 vidělo 743 tisíc diváků starších patnácti let. Publicistické Střepiny na Nově včera upoutaly 710 tisíc diváků, z toho ale více než čtyři sta tisíc bylo ve věku od 15 do 54 let.

Na sedmém místě včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů najdeme Zprávy FTV Prima, na které se včera spolehlo 710 tisíc diváků. O třináct tisíc méně jich pak zůstalo u Krimi zpráv. Ospalou atmosféru mrazivé neděle dokresluje deváté a desáté místo, na kterém se umístila dopolední turistická publicistika ČT1. Toulavou kameru si pustilo 677 tisíc diváků a Objektiv jen o devět tisíc diváků méně.

MINULÝ TÝDEN: Polda stoupl, Televizní noviny těsně před Tvojí tváří

stul

Do TOP 10 se oproti minulém týdnu nedostal Polda, kterého včera na Primě sledovalo 664 tisíc diváků. Velkou konkurenci ale znamenal tenisový zápas FED Cupu mezi Francií a Českem, u kterého našim reprezentantkám na ČT sport fandilo 587 tisíc diváků. Harrisona Forda jako svědka pak včera na ČT2 sledovalo 182 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+