Více

Satelitní platforma freeSAT nabídne měsíční ochutnávku filmového kanálu AXN

Od 14. března do 18. dubna budou moci předplatitelé operátora freeSAT sledovat vysílání programu AXN na pozici 25 zdarma.

V rámci bezplatného přístupu k programu stanice AXN se diváci dočkají několika národních premiér zahraničních seriálů. Pozice 25 platí pro satelitní přijímače s automatickým přelaďováním, které svým zákazníkům poskytuje freeSAT. Fanoušci seriálu Vražedná práva se dočkají nejnovější řady, která začne 15. března. A 19. března začne vysílání nové řady seriálu Od soumraku do úsvitu.

Od 31. března se diváci dočkají premiérové řady kriminálního seriálu Výkupné. Ten sleduje osudy zkušeného krizového vyjednavače, který řeší případy únosů a žádosti o výkupné od těch nejnebezpečnějších zločinců po celém světě. V dubnu také začne čtvrtá řada seriálu Sherlock, natočeného na motivy detektivních příběhů sira Arthura Conana Doyla.

A poslední novinkou je premiérová řada seriálu Criminal Minds: Beyond Borders, která odstartuje 11. dubna 2017. Seriál přinese kriminální případy fiktivní součásti FBI, tzv. týmu mezinárodní reakce, který má za úkol řešit případy, v nichž jsou zapleteni občané Spojených států a které se odehrávají v zahraničí.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 15. 3. 2017 17:42

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+