Více

Satelitní Flix TV slaví první rok existence, počet zákazníků ale sdělovat nechce

Na oslavu jednoho roku působení na českém trhu připravila satelitní platforma Flix TV soutěž pro své předplatitele, pět výherců získá měsíční předplatné HBO balíčku.

Česko-slovenská satelitní platforma Flix TV má za sebou první rok na českém trhu. Aktuální počet předplatitelů ale na dotaz serveru DigiZone odmítla marketingová manažerka Flix TV Klára Vobořilová blíže upřesnit. U příležitosti svých prvních narozenin připravil operátor pro své diváky soutěž o balíček HBO na celý duben zdarma, šanci na jeho získání má pět výherců. Do soutěže se mohou zapojit všichni stávající diváci, kteří musí zodpovědět deset jednoduchých otázek o společnosti. Téměř všechny odpovědi jsou na webových stránkách operátora nebo na jeho facebookovém profilu. Každý, kdo se nyní rozhodne stát zákazníkem Flix TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma.

Flix TV spolupracuje s rakouskou telekomunikační skupinou Telekom Austria Group. Jeho programy jsou distribuovány prostřednictvím signálu družice Eutelsat 16A na pozici 16° východně. Technologie tohoto satelitu poskytuje signál více než dvanácti milionům domácností po celé Evropě.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 8. 3. 2017 14:14

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+