Více

Názory k článku
RRTV: Další problém pro TV Barrandov, šperky Swarovski nabízela s neexistujícím certifikátem pravosti

David Neřeknu aura:10
Hodný Davča Login: davidlbc
12. 10. 2017 17:49 Nový

Re: RRTV: Další problém pro TV Barrandov, šperky Swarovski nabízela s neexistujícím certifikátem pravosti

Vidím, že nesledování podobných "televizí" přidává na "kvalitě" života. Myslím, že bylo chybou nevypustit televize Barrandov, Nova, Prima (+ slovenské obdoby) ze svých předvoleb již dávno. Každopádně pro zdraví národa je dobrou zprávou, že předvolební debaty ředitele Soukupa nikdo nesleduje.

WIFT ​​​​​​​​​​ aura:74
WIFT Login: WIFT
26. 10. 2017 10:25 Nový

ZDARMA je vždy bIbost

Inzerování něčeho jako „zdarma“ by mělo být postižitelné vždy, pokud se k tomu v dané nabídce nelze dostat zdarma bez nutnosti pořízení čehokoli jiného. Drtivá většina komerčních nabídek „zdarma“ ve skutečnosti znamená „v ceně“ a tak by to také mělo být označeno, jinak je to klamavá reklama. Nejde prostě říct, že v akci dostanete za určitou cenu něco a k tomu zdarma to samé ještě jednou. Je to prostě v ceně. Nejde říct „dejte mi zdarma jen tu druhou“ (tedy jde, ale nikdo vám to nedá), takže to prostě není „zdarma“, ale „v ceně“.

Kolikrát jsou některé takové nabídky skutečně výhodné, někdy dokonce při akcích typu 1+X máte to X skutečně bez přirážky (tj. to dané 1 zboží skutečně není ani kosmeticky zdraženo, ale stojí pořád stejně), nicméně pořád je to „v ceně“ a ne „zdarma“, protože vám to samostatně zdarma prostě nedají.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+