Více

Rozšíření nabídky Skylinku opět vyvolává zbytečně vášnivé diskuse

Naprosto zbytečnou hysterii vyvolává na diskusních fórech vždy rozšíření nabídky satelitní služby Skylink. Stalo se tomu tak i dnes, kdy operátor pouze začal testovat komerční kanál Markíza ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Při té příležitosti přejmenoval programovou pozici NOVY HD na Markiza HD (testuje se i EPG). Bližší informace však v tuto chvíli nejsou známé.

K TÉMATU: Skylink chystá rozšíření nabídky. Otvírá novou satelitní kapacitu

Rozšíření nabídky bude probíhat postupně. V tuto chvíli vám nedokážu říci, kdy které programy zařadíme, vzkázal z dovolené výkonný ředitel Skylinku Jaromír Glisník. Vášnivé diskuse na fórech přiživil zejména web Parabola, který nejprve uvedl, že se bude program vysílat na transpondéru (frekvenci) 11895 s vertikální polarizací. Na to reagoval Skylink prostřednictvím komunitního portálu Facebook zamítavým stanoviskem. Následně byla původní informace webem Parabola popřena.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Skylink bude od října za výměnu karty CryptoWorks opět dávat bonus

Spekulací je pravděpodobně i informace, která se objevila na webu satCentrum.com, tedy, že Skylink chystá rozšíření nabídky k 10. říjnu. O žádném takovém termínu nemám informace, uvedl pro DigiZone.cz Glisník. Fakt samotného zařazení Markízy HD však není také žádnou senzací. Program vysílá v nativním (přirozeném) HD rozlišení pouze minimum obsahu, většinou se jedná o přepočet z klasického obrazu. V nabídce operátora se tak může, ale také nemusí, objevit například JOJ HD.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 27. 9. 2011 18:56

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+