Více

Rozhovor s Bašárem Asadem zvedl sledovanost ČT 24, byla dvojkou České televize

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na televizní obrazovky se vrátil populární československý seriál Vlak dětství a naděje. Jeho první díl sledoval bez jednoho tisíce rovný půlmilion diváků.

ČT 24 si večer polepšila, Dvojka klesla

Českou televizí propagovaný exkluzivní rozhovor se syrským prezidentem Bašárem Asadem si včera na zpravodajském kanálu ČT 24 pustilo 181 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 4,65 %. Podle očekávání se tak diskusní formát stal nejsledovanějším pořadem této stanice za celý den a pomohl tak zvednou sledovanost Čtyřiadvacítky po 20. hodině. Zpravodajský kanál ČT 24 byl po celý den dvojkou České televize. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, dosáhl share 4,58 %, přes den se stanice přehoupla přes 5 %.

PONDĚLNÍ DATA: Místo zločinu Plzeň skončilo, Jednička klesla v pondělí na pozici trhové trojky

Ve srovnání s minulým úterkem si naopak o více než jeden procentní bod pohoršila Dvojka. Jejím nejsledovanějším pořadem byl dokument Velká vlastenecká válka s 256 tisíci diváky (share 6,34 %). Přes den byla sledovanost o něco vyšší – share 4,12 %. Plnoformátová Televize Barrandov se prakticky držela na svých číslech. Celodenní podíl kanálu dosáhl hodnoty 5,6 %. Talk show Sejdeme se na Cibulce si pustilo 175 tisíc diváků (share 4,46 %). Souboj o mladší publikum mezi Novou Cinemou a Primou Cool vyzněl lépe zcela jasně pro druhou zmiňovanou stanici, která se přes den přiblížila k 10% podílu.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+