Více

Romantika na Nově prohrála v neděli večer s pohádkami i u mladšího publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velmi úspěšná byla neděle pro druhý program České televize. Mimořádně nasazený biatlon tu vidělo odpoledne přes 600 tisíc diváků.

Nova v prime time až trhovou dvojkou po ČT 1

Televize Nova se musela spokojit v neděli večer, konkrétně po 20. hodině, až s pozici trhové trojky. Romantickou komedii Chceš mě, chci tě si pustilo 555 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 13,78 %. Byla to přibližně pouhá polovina lidí, kteří preferovali pohádku Čert ví proč na ČT 1. Tu si nenechalo ujít téměř 1,1 milionu diváků (share 25,74 %). Dařilo se i Primě, která o nedělích nebývá příliš silná. Pomohla jí k tomu klasická československá pohádka Pyšná princezna. Tu vidělo 920 tisíc diváků (share 21,52 %).

SOBOTNÍ DATA: Vyhlášení výsledků finále StarDance klepalo na hranici dvou milionů diváků a podílu 50 %

Americký romantický film Novy prohrál se svou konkurencí i boj o mladší publikum. V kategorii 15+ získal pro tuto stanici nepříliš uspokojivý share 16,28 %. Pohádka Jedničky na tom byla přibližně o deset procentních bodů lépe a na rovných 20 % dosáhla Pyšná princezna Primy. Stanice ČT 1 byla v neděli sledovanější než Nova. Výjimkou bylo pouze mladší publikum v rámci celodenního share, kde komerční lídr získal dvouprocentní náskok. Večerní podíl Jedničky se dostal na hodnotu 24,27 % a v kategorii 15–54 na 22,92 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+