Více

Rio 2016 žene ČT Sport výše a výše. Válcuje TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sedm z deseti pořadů v žebříčku patří olympiádě a kanálu ČT Sport. Nova zaplnila tři zbývající místa.

Pořady stanic Prima a ČT 1 se tentokráte do TOP 10 za všechny kanály vůbec nedostávají a na rozdíl od minulého týdne, kdy sedm pořadů nedosáhlo ani na půl milionu diváků, jsou nyní nad touto hranicí všechny. Pozoruhodné je i to, že z nezpravodajských a nesportovních pořadů se do žebříčku dostal pouze Comeback, který na Nově v 15+ zhlédlo 536 tisíc diváků při podílu na publiku 14,96 %. Ten ovšem u mladší skupiny 15–54 dosáhl plných 22,01 %.

DATA ZE STŘEDY: Pitaval se drží, Výměna manželek výrazně ztrácí

Vzhledem k výše uvedeným výsledkům se nemůžeme divit, že nejsledovanější stanicí čtvrtečního dne i večera, a to ve všech ohledech, byl kanál ČT Sport. Celková sledovanost se pohybovala od 19,49 % (15+, přes den) až po 23,25 % v hlavním vysílacím čase (prime time) a skupině 15–54. Na úspěch ČT Sport nejvíce doplatila Nova, která klesla pod 18,6 % (prime time, 15–54), resp. pod 16,15 %. Slavit nemůže ani Prima, která s jednou výjimkou vykázala sledovanost pod 10 %. O něco málo poklesla i ČT 1, která se ale ve třech případech ze čtyř dokázala dostat nad 11,6 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+