Více

Reprízy Vinařů na Primě netáhnou, ve čtvrtek si pohoršily Nejlepší trapasy na ČT 1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Lépe než v hlavním vysílacím čase se vedlo komerční televizi přes den. Nad Jedničkou získala náskok přibližně dva procentní body.

Vinaři se přiblížili k dvěma stům tisícům diváků

Nasazení repríz seriálu Vinaři se pro televizi Prima neukázalo jako dobrý krok. Včerejší část vidělo po čtvrt na devět večer pouhých 228 tisíc diváků při podílu na publiku (share) okolo pouhých 6 %. To je výsledek, s nímž by byla z plnoformátových televizí spokojená maximálně TV Barrandov. Primu tak opět musel zachraňovat Zdeněk Pohlreich, jehož Ano, šéfe! si nenechalo ujít 538 tisíc diváků a v kategorii 15–54 dosáhl pořad share 23 %. Prima skončila v hlavním vysílacím čase s necelými 13 % na pozici trojky trhu.

STŘEDEČNÍ DATA: Ve středu bodovala Výměna manželek i Prostřeno

MIF17

V rámci celodenního share už se dařilo komerční televizi lépe. Podíl necelých 15 % ji pasoval na pozici trhové dvojky. Od Jedničky ji dělily necelé dva procentní body. Vlajkový kanál České televize si ve srovnání s minulým čtvrtkem v prime time pohoršil a klesl na hodnotu 15,21 %. Za touto skutečností stojí pád Nejlepších trapasů směrem k šesti stům tisíc diváků. Nova byla ve čtvrtek nejsledovanější televizí. Ordinace v růžové zahradě 2 zůstala s půldruhým milionem diváků absolutně neohrožena, nad milionem byla i Ulice.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+