Více

Reprízovanou Show Jana Krause včera vidělo 587 tisíc diváků, aktuální díl prý zbrzdila produkce

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší Show Jana Krause se zúčastnil mimo jiné strýc ministra kultury George Brady. Prima ale nakonec odvysílala reprízu pořadu z letošního dubna.

Nejdiskutovanějším pořadem včerejšího večera se bezesporu stala Show Jana Krause, kterou včera navštívil „oceněný, neoceněný“ George Brady, strýc ministra kultury Daniela Hermana. Místo jeho vystoupení ale Prima na poslední chvíli zařadila reprízu pořadu, ve které vystoupil mimo jiné herec Jakub Prachař. Jako důvod programové změny Prima uvedla, že produkce nedodala včas kazetu s pořadem. Celá kauza už žije vlastním životem a budeme ji samozřejmě sledovat. Reprízovanou Show Jana Krause včera sledovalo 587 tisíc diváků, což nestačilo ani na umístění ve včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů.

ÚTERNÍ DATA: Úterý patří Nově. Přes milion diváků se dostala Ordinace i Ulice

Včerejší žebříček jinak patřil hlavně TV Nova, jejíž pořady se umístily hned na pěti místech. Vedly tradičně Televizní noviny, které včera oslovily 1,566 milionu diváků starších patnácti let, druhé skončily Sportovní noviny s 1,246 milionu diváků. Milion diváků překonal ještě nekonečný podvečerní seriál Ulice, u kterého včera usedlo 1,183 milionu diváků. V prime time pak Nova nasadila reprízu reality show Výměna manželek, což jí vyneslo 914 tisíc párů očí.

O pouhé čtyři tisíce diváků méně pak fandilo Ohnivýmu kuřeti, které obsadilo prime time na Primě. Detektivní Vraždy v kruhu, které si pro prime time schovává ČT1, včera oslovily přesně tři čtvrtě milionu zástupců obecné divácké skupiny. Sedmé místo patří soutěži amatérských kuchařů MasterChef, kterým fandilo 673 tisíc diváků, což je skoro o sto tisíc diváků více než minulý týden. Zbytek žebříčku pak patří zpravodajským pořadům.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře opět před Výměnou manželek, MasterChef se do TOP 10 nedostal

Více než dvě stě tisíc diváků sledovalo tenisový zápas mezi vítěznou Světlanou Kuzněcovou a českou reprezentantkou Karolínou Plíškovou. Necelých sto padesát tisíc diváků si vybralo Leonarda di Capria na Primě Max v historické klasice Muž se železnou maskou. Nova Cinema nasadila do prime time polskou Sexmisi a zaujala 231 tisíc diváků. Prime time na TV Barrandov patřil pořadu Můžu dál, který ocenilo 140 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+