Více

Reportéra Primy Kasnara napadl útočník, způsobil mu mimo jiné otřes mozku

Kasnara po útoku okamžitě zastihly zdravotní problémy. „Motala se mi hlava, měl jsem mžitky před očima a zvracel jsem,“ popsal v tiskové zprávě, kterou Prima včera zveřejnila.

Trestní oznámení proti muži, který napadl reportéra FTV Prima Jaroslava Kasnara, chystá podat provozovatel stanic Prima. Oznámil to jeho mluvčí David Vaníček. Kasnar se nedostal k útočníkovi náhodou. Šlo o muže, který odevzdal bezdomovcům na pražském Václavském náměstí vlastní dítě a zmizel. Policie ho následně zadržela a reportér Primy byl tím, který dění pro diváky reportoval. Místo odpovědi na své otázky se ale dočkal Kasnar pouze fyzického útoku.

stul

ČTĚTE TAKÉ: Tváře Primy Leoš Mareš a Libor Bouček odmoderují barmanskou show na ČT 1

Nejdřív na mě zaútočil verbálně, ale přestože měl pouta na rukou, tak se napřáhl a koženou taškou, kterou v rukou držel, mě ještě silně udeřil do hlavy, popsal incident v tiskové zprávě Primy reportér Jaroslav Kasnar, který podle svých slov trpí asi dvouminutovým výpadkem paměti. Reportáž však i přes vzniklé zdravotní problémy dokončil. Následné zdravotnické vyšetření potvrdilo, že Kasnar utrpěl otřes mozku a má pohmožděnou krční páteř. Motala se mi hlava, měl jsem mžitky před očima a zvracel jsem, upřesnil.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 31. 7. 2013 21:23

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+