Více

Remízu „lvíčat“ s Německem a jejich konec na Euru 21 vidělo 449 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova si podržela pozici lídra úterního večera, i když její seriál Ordinace v růžové zahradě 2 o letní pauze nahradil film Krokodýl Dundee.

Nova bez Ordinace přišla o 644 tisíc diváků

O víc než 600 tisíc diváků méně než minulý týden oslovila v úterý v hlavním vysílacím čase po 20. hodině televize Nova. Poprvé o letošním létě totiž nevysílala seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který nahradila starším dobrodružným filmem Krokodýl Dundee. I tak souboj o večerního diváka vyhrála, byť zdaleka nedosáhla na hranici milionu diváků. Krokodýla Dundee si nenechalo ujít 793 tisíc dospělých diváků a 22 procent publika (27 procent ve věku 15 až 54 let), což bylo výrazně méně než u Ordinace před týdnem (1,437 milionu dospělých). Naopak ČT1 dokázala téměř zdvojnásobit počet diváků z minulého týdne, když prvním dílem reprízovaného seriálu Nemocnice na kraji města oslovila od osmé večer 625 tisíc dospělých diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Začátek reprízové sezóny vyhrála Nova: Kriminálka Anděl lákala v pondělí víc než Pitaval

MIF17

Nemocnice na kraji města zaujala 17 procent publika a stejného podílu dosáhla i v mladší divácké kategorii 15 až 54 let. Primácký seriál Svatby v Benátkách zůstal na třetí pozici, když od čtvrt na devět oslovil 542 tisíc dospělých diváků a 14 procent publika (11 procent ve věku 15 až 54 let). Večerní sledovanost výrazně ovlivnil zápas fotbalového mistrovství Evropy do 21 let mezi Českem a Německem, v němž česká reprezentace hrála o postup ze základní skupiny. Kvůli remíze se to sice nepodařilo, zápas ale od půl deváté na ČT Sport vidělo nadprůměrných 449 tisíc dospělých diváků a 14 procent publika (stejného podílu dosáhl i v mladší kategorii 15 až 54 let). Zejména díky tomuto utkání ČT Sport v celodenním podílu na dospělém publiku (4,87 procenta) dosáhla na pozici čtvrté nejsledovanější televize na trhu.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+