Více

Rekordní léto skupiny Barrandov: minulý týden rostla nejvíc ze všech, pokořila hranici 7 %

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Česká televize jako skupina nadále nad Novou, od které si v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let drží odstup pěti procentních bodů.

Mezitýdenní vývoj (vs. 31. týden 2015)

Cílová skupina 15+

Velmi úspěšné léto prožívá televizní skupina Barrandov. V uplynulém týdnu si v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let polepšila nejvíc ze všech českých televizních skupin, když si připsala 0,17 procentního bodu a pokořila hranici sedmiprocentního podílu na trhu. Konkrétně dosáhla hodnoty 7,16 procenta. Nepatrného růstu se dočkala i Česká televize, která si ve srovnání s předminulým týdnem polepšila o tři setiny procentního bodu na hodnotu 31,28 procenta. Opět si udržela pozici lídra a před Novou si zachovává náskok téměř pěti procentních bodů. Skupina Nova minulý týden ztrácela 0,11 procentního bodu a vykázala souhrnný podíl 26,62 procenta. Největší pokles ale připadl na skupinu Prima, která se propadla o 0,21 procentního bodu na hodnotu 20,75 procenta.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: Nova skokanem týdne, jako skupina ale stále zůstává hluboko pod ČT

MIF17

Z jednotlivých televizních stanic se minulý týden v porovnání s tím předminulým nejlépe dařilo zpravodajské ČT24, která si polepšila o 0,35 procentního bodu na 5,02 procenta. Dařilo se ale také hlavnímu kanálu Barrandova, který poskočil o 0,26 procentního bodu na podíl 6,12 procenta, což hladce stačilo na pozici čtvrté nejsledovanější televizní stanice v zemi. Dařilo se i Smíchovu, který si připsal 0,17 procentního bodu na 1,76 procenta. Největší pokles potkal hlavní kanál Novy, který se propadl o 0,28 procentního bodu na hodnotu 17,42 procenta. Obdobný pokles zaznamenala i ČT art, která se propadla téměř na polovinu svého podílu z předminulého týdne – o 0,22 procentního bodu na 0,36 procenta. Poklesu se nevyhnulo ani Óčko, které přišlo o 0,18 procentního bodu a minulý týden uzavřelo na hodnotě 0,79 procenta.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+