Více

regionalnitelevize.cz začala streamovat své vysílání na serveru YouTube

Satelitní kanál regionalnitelevize.cz se dostává k potencionálním divákům prostřednictvím dalšího distribučního kanálu. Tentokrát jde o videoserver Googlu a službu YouTube Live.

Vysílání nového satelitního kanálu regionalnitele­vize.cz, který je složen z příspěvků od těch nejmenších až po ty velké lokální stanice, je nově dostupný také prostřednictvím služby YouTube Live. Program se tu objevil včera a jde vůbec o první regionální televizi u nás, která je prostřednictvím tohoto produktu dostupná. Vysílání poběží několik dní ve zkušebním provozu a v dohledné době přejdeme na ostrý provoz, řekla serveru DigiZone.cz ředitelka programu Eva Stejskalová.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Náš požadavek na 35 korun z poplatku ČT je adekvátní, tvrdí regionální televize

Živé vysílání regionalnitele­vize.cz je možné najít na jejím YouTube kanálu: http://www.you­tube.com/user/re­gionalnitelevi­ze/, pod záložkou „zkouška“. Nad sledovaným streamem se pak objeví informace „Vysíláno živě“. K dispozici je zatím pouze jediný stream, a to v kvalitě 360p. Kromě on-line vysílání, které se shoduje s tím, co vidí diváci na satelitu, mohou zájemci na YouTube najít také jednotlivé příspěvky od jejích regionálních partnerů.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 7. 6. 2012 9:58

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+