Více

Ředitel digitální Febio TV rozjíždí na Slovensku komunitní web

Generální ředitel plnoformátové digitální televize Febio Richard Rybníček založil na Slovensku nový komunitní web Metoo.sk. Internetová stránka zahájila minulý týden zkušební provoz a nabízí nahrávání a sdílení fotografií, videa a hudby. Společně s Rybníčkem se na jejím provozu podílí Marcel Para, který byl Rybníčkovým zástupcem v době, kdy ředitel Febio TV vedl veřejnoprávní Slovenskou televizi.

Doména Metoo.sk je podle serveru Mediálne.sk zaregistrovaná na Parovu společnost Kabel Plus se sídlem v Košicích. Spolumajitelem je Igor Caban, který v Rybníčkově managementu STV vedl oddělení dabingu. Společnost už provozuje internetovou videopůjčovnu KabelPlus.TV. Rybníček se kvůli soudním přím o platnost licence Febio TV před časem vrátil na Slovensko a věnuje se jiným aktivitám.

S Richardem Rybníčkem nadále počítám jako s generálním ředitelem Febio TV. Protože jsme ale nemohli začít vysílat tak, jak jsme si představovali, dohodli jsme se, že jeho působení v Praze na čas přeruší a bude se věnovat něčemu jinému, vysvětlil majitel Febia Fero Fenič. Na Slovensko se Rybníček vrátil z vlastní iniciativy letos na jaře. Jeho kolega Marcel Para zde a v České republice zastupuje kabelové programy TV Paprika a TV Deko, jež nedávno koupil majitel kabelové společnosti UPC.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+