Více

„Řecká“ Výměna manželek zvrátila pokles sledovanosti, měla přes 1,2 milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Charitativní pořad Kousek nebe opět stáhl sledovanost ČT 1 pod úroveň ČT 2. Dvojce se tradičně dařilo s cestovatelsky laděným večerem.

Kousek nebe na ČT 1 opět pod úrovní ČT 2

Pokles sledovanosti z minulého týdne ve středu zastavila a zvrátila reality show Výměna manželek na televizi Nova. Speciální díl, v němž jedna z manželek cestovala za krajany do Řecka, oslovil od 20:20 na hlavním kanálu Novy v průměru 1,229 milionu dospělých diváků, což odpovídalo 31 procentům publika (39 procentům ve věku 15 až 54 let). Žádný jiný pořad na českých televizích se po osmé hodině večer nad hranici milionu dospělých diváků nedostal. Nejblíže této metě byl seriál Námořní vyšetřovací služba, který vysílala Nova hned po Výměně manželek. Od půl desáté jej vidělo 618 tisíc dospělých diváků a 20 procent publika (22 procent ve věku 15 až 54 let).

ÚTERNÍ DATA: Finále Tipsport extraligy táhlo v úterý víc než debakl Porta ve fotbalové Lize mistrů

Show Jana Krause tentokrát v přímém souboji s tímto krimiseriálem prohrála, když od půl desáté na hlavním programu Primy zaujala v průměru 574 tisíc dospělých diváků a 20 procent publika (18 procent ve věku 15 až 54 let). Hlavní večerní pořady Primy a ČT 1 neměly proti Výměně manželek šanci, seriál Všechny moje lásky na Primě vidělo od čtvrt na devět 462 tisíc dospělých diváků (12 procent publika), charitativní pořad Kousek nebe na ČT 1 od osmé večer dokonce jen 324 tisíc dospělých při podílu osm procent. Jedničku v tomto čase už tradičně porazila ČT 2 dokumentárním cyklem Země a města světa, který si od 20:00 nenechalo ujít 361 tisíc dospělých diváků a devět procent publika.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+