Více

Rapl ztratil padesát tisíc diváků a skončil třetí za nekonečnou Ulicí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – I tak se ale Rapl spolehlivě dostal přes milion diváků, Ohnivýmu kuřeti chybělo k milionu padesát tisíc.

Neohroženou jedničkou včerejšího večera zůstaly Televizní noviny na Nově, u kterých usedlo 1,71 milionu diváků starších patnácti let, což je o čtyři sta tisíc diváků více, než kolik vykázala včerejší Ulice. Nekonečný podvečerní seriál si včera pustilo 1,298 milionu párů očí, což bylo zase o více než sto tisíc lidí více než třetího Rapla. Ten včera zaujal 1,191 milionu diváků, což je o 54 tisíc diváků méně než minulý týden.

NEDĚLNÍ DATA: Polda ztratil sto třicet tisíc diváků, dařilo se naopak Doktoru Martinovi i Tvojí tváři

Přes psychologickou hranici jednoho milionu diváků se včera přehouply ještě Sportovní noviny, u kterých fandilo 1,117 milionu zástupců obecné cílové skupiny. Necelých padesát tisíc diváků pak k milionu chybělo Ohnivýmu kuřeti, které smažilo 951 tisíc diváků, tedy o patnáct tisíc méně než minulé pondělí. Zbytek žebříčku pak tvořily zpravodajské pořady, na Události České televize se na ČT1 dívalo 681 tisíc diváků a u Zpráv FTV Prima svůj večer trávilo 647 tisíc diváků.

Třetí komerční zpravodajství, Naše zprávy na TV Barrandov, si pustilo 214 tisíc diváků, což z nich včera učinilo druhý nejsledovanější pořad této stanice. První Soudkyně Barbara včera vykázala 346 tisíc diváků. Do prime time nasadila TV Barrandov reinkarnovaný Kufr s Pavlem Zedníčkem pod názvem Kurňa, co to je? Na tuto otázku se pokusilo najít odpověď 206 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Pondělnímu žebříčku opět vládlo zpravodajství a Rapl

stul

ČT2 nasadila do prime time první díl třídílné série o jednom z nejkrvavějších diktátorů moderních dějin Apokalypsa Stalin, kterým oslovila 297 tisíc diváků. Honbu za klenotem Nilu vidělo na Primě Max necelých sto tisíc diváků. O devatenáct tisíc diváků více pak vsadilo na prime time Novy Cinema, která v hlavním vysílacím čase uvedla drama Pouto mlčení.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+