Více

Rapl s přehledem překročil milion diváků, na Televizní noviny to ale tentokrát nestačilo

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ohnivý kuře si dokonce oproti minulému týdnu polepšilo, diváky nabrala i kuchařská soutěž MasterChef.

Večerní přeháňky zahnaly diváky do tepla obývacích pokojů a první čtyři místa v TOP 10 nejsledovanějších pořadů buď bohatě překročily hranici milionu diváků, nebo ji naopak úspěšně atakovaly. Stálici v podobě Televizních novin na Nově včera hltalo 1,452 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Slušně přes milion měl i detektivní Rapl na ČT 1, kterému se ale nepovedlo zopakovat kousek z minulého týdne, kdy se mu povedlo Televizní noviny předskočit. Přitom oproti minulému týdnu ztratil jen takřka zanedbatelných deset tisíc diváků starších patnácti let.

NEDĚLNÍ DATA: Doktor Martin na svém, vítězem se stal úvod druhé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas

Jen kousek pod milionem skončil podvečerní nekonečný seriál Ulice, který na Nově vykázal hezkých 990 tisíc diváků starších patnácti let. Těsně pod milionem a na čtvrtém místě se umístily Sportovní noviny na Nově, kterým toto umístění určitě zhoršuje jinak slušný dlouhodobý průměr. Dobře si vedlo i páté Ohnivý kuře v prime time na Primě, u kterého se včera bavilo 874 tisíc diváků, což je o 44 tisíc více než minulé pondělí. 

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+