Více

Rapl pokračuje ve vítězném tažení. Poskočilo ale i kuře

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ohnivý kuře zaznamenalo v pondělí poměrně značný nárůst. Poskočilo o plných 91 tisíc.

ČT 1 má se seriálem Rapl jednoznačný úspěch. Včera ho opět zhlédlo 1,237 mil. diváků při podílu na publiku blížícím se 30 %. Mladší diváky, 15–54, však tolik nebere a podíl je u nich 25,71 %. Druhá Ulice je na svém (1,173 mil., 35,97 %), zato Ohnivý kuře se zastavilo pod magickou hranicí milionu diváků na 989 tisících. Minulý týden ho přitom vidělo 898 tisíc. Jinak je žebříček TOP 10 za všechny kanály plný zpravodajství.

NEDĚLNÍ DATA: Tvoje tvář porazila Televizní noviny. O více než sto tisíc

stul

Celkovou sledovanost v hlavním vysílacím čase (prime time) pro sebe těsně uhájila televize Nova s podílem 23,41 %. Druhá ČT 1 skončila na 20,22 % a Prima si vylepšuje pozici a vykazuje 18,7 %. Dařilo se plnoformátové TV Barrandov, která skončila na 4 % a přes den dokonce těsně nad šesti. Jinak zůstává pořadí zachováno. Za pozornost stojí vysoký podíl ČT 2 v prime time, který dosáhl 6,26 % a u skupiny 15–54 dokonce 7,19 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+