Více

Rapl pod Ulicí, Ohnivý kuře nad milionem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pondělní večer byl ve znamení změn, i když žebříček, jako obvykle, ovládlo zpravodajství.

Nezpravodajské pořady jsou  tři a pořadí se oproti minulým týdnům změnilo. Jedničkou je tak v obecné divácké skupině 15+ s 1,231 mil. diváků podvečerní Ulice, dvojkou – velice těsně – hodně úspěšný seriál Rapl s 1,224 mil. diváků a nominací na největší přehlídku evropské televizní tvorby, Prix Europa. Nejvíce slavit ale může Ohnivý kuře, které překročilo milion diváků (1,015 mil.) a jehož podíl na publiku se šplhá k 25 procentům.

NEDĚLNÍ DATA: Tvoje tvář má známý hlas ztratila sto třicet tisíc diváků, naopak posílil Doktor Martin

Celková sledovanost šla v pondělním hlavním vysílacím čase (prime time) za televizí Nova, i když, jak je zvykem, jen těsně. Nova tak v obecné divácké skupině přilákala 22,28 procenta publika a ČT 1 je s hlavní Primou velice vyrovnaná – 19,38 vs. 19,11 procenta. U mladší divácké skupiny 15–54 se největší oblibě těšila opět Nova, druhá byla Prima s 18,16 procenta a třetí ČT 1 s 14,45 procenta. Přes den bylo pořadí v obou sledovaných diváckých skupinách stejné a v 15+ Nova vykázala 20,36 procenta, ČT 1 16,1 procenta a Prima 15,38 procenta.

Jedničkou na plnoformátové TV Barrandov se včera jako obvykle stala Soudkyně Barbara, kterou však tentokráte vidělo 329 tisíc diváků při vysokém podílu na publiku 14,54 procenta. Všechny pořady v TOP 5 za kanál se navíc dostávají nad 148 tisíc, což má stanice podobné s Primou Cool. Zde byla jedničkou Teorie velkého třesku se 196 tisíci, následovaná seriálem Simpsonovi, který vykázal od 149 do 164 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Rapl nabral téměř osmdesát tisíc diváků, diváci přibyli i kuchařské soutěži MasterChef

stul

Filmoví diváci se v pondělí nejvíce zaměřují na lékařské drama Nevinnost, které na Nově Cinema zhlédlo 138 tisíc, zatímco Tátu v sukni, jedničku v TOP 5 za kanál na Primě Max, sledovalo 115 tisíc diváků. Druhý film v pořadí na této stanici, odpolední opakování Smrtonosné pasti 3, vidělo už jen 50 tisíc diváků, i když při solidním podílu na publiku blížícímu se čtyřem procentům. Stanice Kino Barrandov byla v pondělí vyhrazena seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, který v nejlepším případě zhlédlo 92 tisíc.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+