Více

Názory k článku
Radek John potvrdil vstup do politiky

David Rácz aura:38
David Rácz Login: dracz
2. 6. 2009 14:59 Nový

Držím mu palce!

celé vlákno
Udělal dobrý tah a držím mu palce. Radek John zřejmě nepatří do skupiny lidí, kteří na politiku dokážou jen nadávat, on chce i konat - a to se cení!
Lukáš Polák aura:98
Lukáš Polák Login: Lukas.Polak
2. 6. 2009 15:10 Nový

Re: Držím mu palce!

celé vlákno
Nebojte se, Davide, však on spadne do šedi stereotypu jako všichni ostatní, kteří měli takovéhle plány. Nebojte se, Davide, přijde to. Dříve, nebo později, to p. Johna spláchne, a pokud si myslíte, že ne, tak jste najivní. To je můj osobní názor.
David Rácz aura:38
David Rácz Login: dracz
2. 6. 2009 15:28 Nový

Re: Držím mu palce!

celé vlákno
Ano, může to tak být, ale nemusí. Přesto mu držím palce, tak trochu ho znám, jako prodejce nových aut jsem mu a jeho paní kdysi prodával R.Scénica :-) Je to jako když můj švagr bydlel na střední v Plzni pár let na ubytovně v pokoji s fotbalistou Nedvědem, také mu drží palce :-)
Milda aura:39
Milda Login: lhamer
2. 6. 2009 15:33 Nový

Re: Držím mu palce!

celé vlákno
Strana kterou si vybral nemá šanci aby byla někam zvolena, takže pan John v politice kariéru sotva udělá.
A AA aura:74
2. 6. 2009 15:35 Nový

Re: Držím mu palce!

celé vlákno
A v zavedenych stranach obvykle o rychlokvasky nestoji - tedy s vyjimkou nekterych stran a blondatych herecek (ale tak hluboko by snad pan John neklesl...)
Pavel N.
Pavel N. Login: netpavel
2. 6. 2009 20:08 Nový

Rychlokvašky

celé vlákno
Snad s výjimkou ČSSD, o jejíž existenci nějaký zámořský hokejista ani netušil, dokud za nim Paroubek nepřišel. Ale vážně - rychlokvašky by byly výrazem nezodpovědnosti vůči občanům. Lidi jako Železný a Bobošíková snad voliče naučili, že hvězdy z obrazovky jsou ještě méně to pravé ořechové než kandidáti z lidu.
Tom S. aura:55
2. 6. 2009 15:44 Nový

R.John

celé vlákno
a) Nejmenovany europoslanec, ktery ted konci, rekl, ze jeden hlas v europarlamentu neznamena vubec nic.
b) Casopis strany, za kterou kandiduje R.John, - nulte cislo prislo a bylo v nem, ze dalsi dostanou do schranky jen ti, kteri si ho objednaji ... dostal jsem do schranky ackoliv jsem si ho neobjednal - to ze mame na schrance "Prosim ne reklamu" neni potreba zminovat...
c) je videt, ze se R.John v n@ve naucil neco o kampani - ma to celkem propracovane (oslovil svoje zname - lidi typu Dolinova, Olmer atd - na coz by se mozna nekdo
z divaku n@vy mohl chytnout), ale je jasne, ze jinak, nez na "investici" se na to nedivá ... d) nechapu, ze tuto zprava zverejnila CTK az dnes - dival jsem se na volebni listky asi pred tydnem a R.John tam je uvedeny - no mozna soucast zaplacene kampane ...
A AA aura:74
2. 6. 2009 15:47 Nový

Re: R.John

celé vlákno
To mate smulu, na politickou propagaci se vase nalepka "Prosim ne reklamu" nevztahuje...
Jan Man
Jan Man (neregistrovaný) 95.85.192.---
2. 6. 2009 20:38 Nový

Radek

Radek si již nepotřebuje vůbec nic dokazovat, ani nic extra vydělat. To všechno již má za sebou. Snad jen to zadistiučinění, že i přes ty výhrůžky a zastrašování dokáže to samé, jako tito političtí jelimani.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+