Více

Rada Vacátko zaútočil na TOP 10, včerejší díl vidělo téměř 650 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kromě Hříšných lidí města pražského se do TOP 10 mimo zpravodajské a publicistické pořady probojovala jen Ulice a Ordinace.

Prvních pět příček včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů patří TV Nova. Neohroženou jedničkou zůstávají Televizní noviny, které včera na Nově vidělo 1,614 milionu diváků starších patnácti let. O téměř dvě stě tisíc diváků méně pak u obrazovek vytrvalo i na Ordinaci v růžové zahradě – ta vykázala 1,434 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Třetí Sportovní noviny pak zaujaly 1,371 milionu sportovních fanoušků.

STŘEDEČNÍ DATA: Show Jana Krause přišla o téměř padesát tisíc diváků a vypadla z TOP 10

Přes milion diváků se včera přehoupl ještě nekonečný podvečerní seriál Ulice, u kterého včera povečeřelo 1,187 milionu diváků. Posledního zástupce televize Nova ve včerejší TOP 10, bulvární magazín Prásk, si včera pustilo 774 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Z pořadů konkurenčních televizních stanic si nejlépe vedly Události na ČT1, které upoutaly 712 tisíc diváků.

Na sedmém místě skončily Zprávy FTV Prima, ke kterým včera usedlo 685 tisíc diváků. ČT1 nasadila do prime time první díl oblíbené prvorepublikové krimi Hříšní lidé města pražského. Potměšile přísahající Stellu Zázvorkovou si včera nenechalo ujít 641 tisíc diváků. Krimi zprávy na Primě pak zaujaly 629 tisíc diváků starších patnácti let a poslední Události za okamžik a počasí si na ČT1 pustilo 628 tisíc zájemců.

MINULÝ TÝDEN: Zpravodajský čtvrtek. V žebříčku jen Ordinace a Ulice

CIF17

ČT2 nasadila do prime time cestopis S kuchařem kolem světa, který vidělo 233 tisíc diváků, lepšího výsledku ale později večer dosáhly Klenoty naší krajiny, které zaujaly 309 tisíc diváků. ČT art zabodovala filmovým zpracováním klasické Kytice, což ocenilo 116 tisíc diváků. Prima Max odvysílala v hlavním vysílacím čase komedii Co je doma, to se počítá, pánové... a zaujala 81 tisíc diváků. Třicet případů majora Zemana oslovilo v prime time na TV Barrandov 140 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+