Více

Půlka žebříčku patří Nově, Primě čtyři místa a ČT1 opět bodovala pouze s Událostmi

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova přesáhla v prime time podíl třiceti procent, na Primu zbylo patnáct a na ČT1 necelých třináct.

Tradičně nejsledovanějším pořadem zůstávají Televizní noviny na Nově, u kterých včera svůj večer zahájilo 1,417 milionu diváků starších patnácti let a 596 tisíc z nich bylo zároveň mladších 54 let. Druhé Sportovní noviny pak včerejší večer skončily s 1,24 milionu diváků, z nichž 542 tisíc patřilo do mladší cílové skupiny. Třetí místo obsadila Ordinace v růžové zahradě, která potěšila 1,198 milionu diváků.

STŘEDEČNÍ SLEDOVANOST: Modrý kód se blíží devíti stům tisícům diváků, Prima obsadila celkem čtyři příčky v TOP 10

Posledním pořadem, kterému se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, byl nekonečný podvečerní seriál Ulice na Nově, u kterého povečeřelo na 1,078 milionu diváků starších patnácti let a 488 tisíc z nich bylo mladších 54 let. Nejúspěšnějším pořadem, jehož autorem nebyla Nova, se stalo Ohnivý kuře, které si včera pustilo 866 tisíc diváků. Šesté místo patří bulvárnímu magazínu Prásk, který si nenechalo ujít 812 tisíc diváků.

Zbytek žebříčku patří zpravodajským pořadům z produkce Primy a České televize, pokud budeme za zpravodajství považovat bulvární Top Star, který skončil na devátém místě a vykázal 499 tisíc diváků. Sedmé Zprávy FTV Prima vidělo 559 tisíc diváků a osmé Události na ČT1 si včera pustilo 531 tisíc diváků. Na posledním desátém místě skončily Divácké zprávy se 487 tisíci diváky.

MINULÝ TÝDEN: Nad milionem Ordinace a Ulice, skokanem je pak Prostřeno!

Nejúspěšnějším pořadem na ČT2 byl historický Karel IV., z boží milosti král, na který se koukalo 229 tisíc diváků. Komedii Pane, vy jste vdova si na Primě Max vychutnalo 149 tisíc diváků. Tradičně nejúspěšnějším pořadem na TV Barrandov byla Soudkyně Barbara, jejíž verdikt včera vyslechlo 251 tisíc diváků. Konkurenčního Soudce Alexandra na stejné stanici pak odpoledne vidělo 179 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+