Více

První díl třetí série nejstahovanějšího seriálu Hra o trůny je na internetu dostupný zdarma

HBO umístilo do své videotéky HBO GO první díl třetí série Hry o trůny dokonce ještě několik hodin před premiérou na televizních obrazovkách. Pustit si ho tak může v podstatě kdokoliv.

Na obrazovku filmového kanálu HBO pro Českou a Slovenskou republiku se pouhý den po americké premiéře dostal včera dlouho očekávaný první díl třetí série fantasy seriálu Hra o trůny. Při této příležitosti připravilo HBO nejen pro své diváky velice atraktivní dárek. Podobně jako tomu bylo v minulosti například u Hořícího keře nebo seriálu Impérium: Mafie v Atlantic City i zahájení prozatím poslední řady Hry o trůny bude ve videotéce HBO GO dostupné zdarma.

MIF17

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejstahovanější televizní pořad roku 2012? Nejvíc se “pirátil” seriál HBO Hra o trůny

Divák, který má tedy o první díl třetí řady fantasy seriálu, jež bývá způsobem zpracování a pojetím přirovnáván například k Pánovi prstenů, zájem, musí udělat jediné – navštívit adresu www.hbogo.cz. Registrace není nutná. Je zapotřebí pouze tehdy, chce-li uživatel přehrát i další pořady umístěné ve videotéce. K tomu už však musí být jejím předplatitelem, respektive jeho operátor musí mít se společností HBO Česká republika uzavřenou na tuto službu smlouvu.

14 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 4. 2013 15:33

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+