Více

První díl první řady Případů 1. oddělení vidělo víc než jeden a půl milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – TOP 10 nejsledovanějších pořadů ovládla ČT 1, bodovala se čtyřmi pořady, Nova s Primou se musely každá spokojit se třemi.

Sázka na reprízu první řady Případů 1. oddělení České televizi vyšla, epizodu nazvanou Rozčtvrcená si včera pustilo 1,577 milionu diváků starších patnácti let a staly se suverénně nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne. Druhou Ulici sledovalo podvečer na Nově přesně o čtyři sta tisíc diváků obecné cílové skupiny méně. Večerní soudní rekonstrukci Rozsudek vidělo na ČT 1 necelých devět set tisíc diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Modré stíny se přehouply přes milion diváků, Na vodě dotahuje V.I.P. vraždy

MIF17

Prima se v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne kromě s Krimi zprávami a klasickými Zprávami FTV Prima umístila ještě se soutěžním pořadem pro amatérské kuchaře Prostřeno!, který si včera v podvečer pustilo necelých osm set tisíc diváků. Přístav v prime time na Primě sledovalo 783 tisíc diváků všeobecné věkové skupiny diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+