Více

První čtyři místa obsadila Nova, další čtyři patří ČT 1 a poslední dvě zbyla na Primu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejška byla Kriminálka Anděl, vidělo ji o téměř padesát tisíc diváků více než minulý týden.

Přes milion diváků se tradičně dostaly Televizní a Sportovní noviny na Nově, prvně jmenované sledovalo 1,181 milionu diváků a u navazujícího sportu zůstal jeden milion a 73 tisíc diváků starších patnácti let. Třetí Kriminálku Anděl si v prime time na Nově vychutnalo 927 tisíc diváků. Čtvrtou příčku pak vybojovala navrátivší se podvečerní Ulice, kterou ale včera sledovalo o čtyřicet tisíc diváků méně než v pondělí.

PONDĚLNÍ DATA: Ohnivý kuře je zpět a nabralo osm set tisíc diváků

Zbytek včerejšího TOP 10 nejsledovanějších pořadů dne tvoří s jedinou výjimkou zpravodajské pořady. Události na ČT 1 sledovalo 581 tisíc diváků starších patnácti let, u následujících Branek, bodů, vteřin vydrželo 545 tisíc diváků a předcházející Události za okamžik a počasí vidělo 463 tisíc. O šest tisíc diváků méně pak sledovalo televizní detektivku Vražda kočky domácí, kterou ČT 1 nasadila do včerejšího prime time.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+