Více

Názory k článku
Průvodce světem Smart TV: TOP 10 aplikací pro chytré televizory v češtině

jaroslav-libal.mojeid.cz aura:10
27. 12. 2012 0:38 Nový

Cyhtrá TV v podání LG

celé vlákno

Bohužel "chytrá" TV od LG (42LV5500) byla pro mne velkým zklamáním co se týče přístupu firmy. Před nákupem mě na supportu ujistili, že nové aplikace pro Premium menu jsou těsně před vydáním a že do měsíce budou v aktualizaci. Koupil jsem TV a nové aplikace (sice až po roce, ne po měsíci) opravdu jsou. Ale už jen pro modely z roku 2012. Čili ta televize je vlastně úplně normální a LAN port má k ničemu. Z aplikací ve článku zmíněných je tam pouze Skype, pro který ale bohužel nemám kameru.

jaroslav-libal.mojeid.cz aura:10
27. 12. 2012 0:40 Nový

Re: Cyhtrá TV v podání LG

celé vlákno

Doplnění: Ano, vím že článek je o Samsungu, ale já zvolil LG, jsem z toho smutný a to že jsem celou dobu četl o Samsungu jsem si nakonec ani neuvědomil :-)

Michal Toth aura:78
M BEAT Login: Martin79
27. 12. 2012 6:56 Nový

K čemu Smart TV?

celé vlákno

Na prohlížení internetu mám počítač a mobil, nepotřebuju mžourat na web ještě i na televizi. Smart TV je úplně zbytečná a nepotřebná funkce, televizor má být televizorem, ne výpočetním centrem.

Brouk Pytlik aura:82
brk Login: BroukPytlik
27. 12. 2012 8:46 Nový

Re: K čemu Smart TV?

celé vlákno

Já si na tom docela rychle zvykl na YouTube. Spárují mobil z TV vyfocením QR kódu a od té chvíle vybírám videa relativně pohodlně na obrazovce telefonu a hraje mi to na velké obrazovce TV. Jinak mne to taky příliš nepřesvědčilo.

Velké zklamání je pro mne naopak v článku zmiňované Óčko. Širokoúhlé klipy mi v to přehrává v 4:3 s černými pruhy po stranách a klipy v 4:3 to pro jistotu zúží ještě víc, takže to už je pak naprostá nudle. Hlavně, že se autor aplikace nezapomněl pochlubit, že je lídrem trhu v oblasti vývoje pro chytré telefony a TV. ;o)

Osobně mi na SmartTV od Samsungu asi nejvíc vadí DRM, což tedy není tak ani chyba SmartTV, ale velmi nepříjemná vlastnost, kterou se rozhodl implementovat Samsung. To co daná TV nahraje jde přehrát pouze na dané TV, nikde jinde. Některé řady od Samsungu už se dají pořešit, aby DRM nebylo.

pendy aura:10
27. 12. 2012 10:53 Nový

Re: Průvodce světem Smart TV: TOP 10 aplikací pro chytré televizory v češtině

A že už taky Samsung slibuje víc než rok aplikaci na prohléžení archívu ČT (bezplatné), tady bohužel zmíněno nebylo.

Čestmír Polák aura:70
27. 12. 2012 11:29 Nový

Mnoho zbytečných funkcí, ale některé důležité chybí

celé vlákno

U TV přijímače preferuji na nejvyšším místě kvalitní obraz. Z multimediálních funkcí: nahrávání, může být i Skype, ale hlavně tuner DVB-T2 a Hbb TV i interní WiFi připojení pro sdílení. Ostatní funkce jsou mi šumafuk.

Martin Picka aura:62
27. 12. 2012 11:43 Nový

Re: Mnoho zbytečných funkcí, ale některé důležité chybí

celé vlákno

Preferoval bych to zcela stejně, kdybych dnes kupoval novou televizi.Před třemi lety všechny tyto funkce ještě televizory nenabízeli.Na prvním místě je u mě a vždy bude kvalitní obraz.

jara584 aura:10
27. 12. 2012 19:45 Nový

Re: Průvodce světem Smart TV: TOP 10 aplikací pro chytré televizory v češtině

Zajímalo by mne, jak je to se zpřístupněním archívu ČT v TV Samsung, slibované na druhé pololetí 2012? Moc času už nezbývá.
http://www.digizone.cz/clanky/ivysilani-ct-konecne-v-televizorech-samsung/
Samsung se kdysi vymlouval na ČT, ČT zase na Samsung. Možná bude třeba vyslechnout obě strany.

Lukas Gebauer aura:70
27. 12. 2012 19:54 Nový

Reklama na pujcovny

Chapu to dobre, ze tento serial je vlastne jen prevlecena reklama na ty internetove videopujcovny?

Mne by naopak treba zajimalo, jak z te Samsung televize ten TopFun a Voyo odinstalovat... narozdil od ostatnich apliakci jsou tam nejak natvrdo. :-(

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+