Více

Provozovatel Mňam TV zvýšil základní jmění a má nového spoluvlastníka

Firmu CE Media už nevlastní pouze společnost Nordic Media. Majitel Mňam TV zároveň zveřejnil účetní uzávěrku za loňský rok, podle které skončil v mírné ztrátě.

Cíl je jasný, 3% podíl na trhu

Nejen rozhodnutím vstoupit do celoplošného pozemního televizního multiplexu 4 a nedávným oznámením změn ve svém programu překvapila jediná česká televize o vaření Mňam TV. Stanice zároveň změnila vlastnickou strukturu svého provozovatele, firmy CE Media, a navýšila její základní kapitál. To vše krátce předtím, než oznámila rozšíření tematického záběru z pořadů o vaření na lifestyle a zařazení hollywoodských filmových trháků. Od 15. července začne vysílat nový satirický týdeník Ivy Pazderkové, která bude glosovat události uplynulého týdne. Od září pak každý všední den od 20:00 zahraniční film a od 22:00 late night show s Leošem Marešem, který byl dlouhá léta tváří televize Nova, s níž rovněž vyjednával o vlastní noční talk show.

stul

Mňam TV momentálně vysílá pozemní cestou v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací, která pokrývá všechna krajská města. Přechodem do celoplošného multiplexu 4 konkurenční společnosti Digital Broadcasting navýší pokrytí z 54 na 95 procent obyvatel České republiky. To by Mňam TV mělo společně s programovými novinkami pomoci k naplnění jejího cíle ohledně sledovanosti: televize od začátku deklarovala, že chce ve střednědobém horizontu dosáhnout tříprocentního podílu na trhu. Od svého startu v únoru letošního roku ale podle měsíčních zpráv o elektronickém měření sledovanosti televizí pro Asociaci televizních organizací (ATO) nedosahuje v průměrném celodenním podílu ani hodnoty 0,10 procenta. Nízká sledovanost provozovatele Mňam TV nepříjemně překvapila.

 

Zdroj: Mňam TV

Z původní televize o vaření má být lifestylový kanál s filmy a talk show

Slováci posilují vliv v Mňam TV

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+