Více

Prostřeno oslovilo čtvrtinu diváků ve skupině 15 až 54 let

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sázka na kuchaře Primě vychází, podvečerní Prostřeno a večerní Ano, šéfe vybojovaly čtvrtinové podíly na sledovanosti ve věkové skupině 15 až 54 let.

Večerní Ordinaci v růžové zahradě se sledovaností povedlo porazit Sportovní noviny na Nově, když ji sledovalo více než jeden a půl milionu diváků starších patnácti let. První čtyři místa ve sledovanosti tak obsadily pořady TV Nova, kromě Televizních novin na prvním místě to byla na čtvrtém místě ještě Ulice, kterou si naladilo 1,13 milionu diváků nad patnáct let. Na šestém místě se pak v TOP 10 umístil večerní Prásk se 779 tisíci diváků obecné věkové skupiny.

STŘEDEČNÍ SLEDOVANOST: Výměnu manželek sledovala třetina diváků mladších 54 let

S trojicí pořadů se v TOP 10 umístila Prima, kromě Prostřeno ještě Zprávami a Krimi zprávami. Za ČT 1 se kromě Událostí nanominovaly Nejlepší trapasy, které si v prime time naladilo 17,29 procenta diváků starších patnácti let. Mezi pět nejsledovanějších pořadů se na ČT probojovala ještě Michaela Jílková, jejíž pořad si s hostujícím Andrejem Babišem naladilo 618 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+