Více

Reklamní smyčka Z 1 začne vysílat už příští týden

Zpravodajská televize Z 1 sice plánuje ostrý start na neděli 1. června, promo vysílání této stanice by se mělo v zemské digitální síti 3 v Praze, Brně, Ostravě a Plzni objevit už příští týden. Digitální signál v těchto regionech využijeme před startem našeho vysílání v rámci reklamní kampaně – budeme zde promítat propagační video, sdělil generální ředitel Z 1 Martin Mrnka.

MIF17

Provozovatel digitální sítě, v níž Z 1 zahájí své vysílání, společnost Czech Digital Group (CDG), předpokládá start propagační smyčky této stanice na čtvrtek 22. května. O dva dny dříve přejde televize Prima, která vysílá rovněž v multiplexu CDG, na řádné digitální vysílání v Brně (zkušebně zde vysílá od tohoto čtvrtku). V Ostravě a Plzni by se zemské digitální vysílání Z 1 mělo objevit od 1. června.

Od začátku by nás mohlo pozemní digitální cestou sledovat více než 30 procent populace v České republice. Z 1 bude šířená ale všemi digitálními cestami. Prostřednictvím satelitu, kabelu, IPTV a internetu tak budeme dostupní na celém našem území, dodal Mrnka.

14 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 18. 5. 2008 12:30

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+