Více

Programovou ředitelkou Evropy 2 se stala Jitka Augustinová

UVNITŘ FOTO Nového programového ředitele televize Prima Petra Vladyku, který v polovině roku ukončil své působení na stejné pozici v rozhlasové stanici Evropa 2, vystřídá u jeho bývalého zaměstnavatele Jitka Augustinová. Ta se funkce šéfky programu nejposlouchanějšího rádia pro mladé ujímá právě dnes.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Všechna rádia měla ve druhém čtvrtletí pod milion posluchačů

Jitka Augustinová se již před lety stala součástí našeho rádia a nyní se k nám po čtyřech letech vrací, obohacená o důležité pracovní i životní zkušenosti. Věřím, že se s prostředím, které zná, rychle sžije a bude skvělou oporou svého týmu, uvedl k jejímu nástupu prezident společnosti Lagardère Active ČR Michel Fleischmann.

ČTĚTE TAKÉ: Evropa 2, Frekvence 1 a další stanice Lagardère živě v chytrých Nokiích

MIF17

Tuto pozici považuji za výzvu. Evropa 2 je nejlepší rádio pro mladé a je synonymem zábavy i nad rámec vysílání. Budu usilovat o to, aby Evropa 2 dál pokračovala v cestě, kterou se ubírá, konstatovala ke svému příchodu do stanice sama Augustinová. Z její profesní kariéry je možné jmenovat například pozici tiskové mluvčí města Český Krumlov nebo marketingové ředitelky Budějovického měšťanského pivovaru.

Nová programová ředitelka Evropy 2 Jitka Augustinová. (Foto: Lagardère Active ČR).

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+