Více

Přístav tentokrát podlehl Výměně manželek, pohoršil si o 100 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U mladšího publika od 15 do 54 let měla Výměna manželek téměř dvojnásobek diváků hlavní podzimní novinky televize Prima.

První republika na ČT 1 propadla

Poklesem o 100 tisíc diváků oproti úvodnímu dílu z minulého týdne a porážkou od Výměny manželek skončilo ve středu večer druhé pokračování seriálu Přístav na televizi Prima. Hlavní podzimní novinka Primy oslovila od čtvrt na devět 858 tisíc dospělých diváků a 22,98 procenta publika. Souběžně vysílaná reality show Výměna manželek zaujala na hlavním kanálu Novy 1,051 milionu dospělých a 28,04 procenta publika. Rozdíl mezi oběma pořady byl ještě větší u mladšího publika od 15 do 54 let. V této kategorii měla Výměna manželek téměř dvojnásobný výkon oproti Přístavu: zaujala 36,13 procenta publika, zatímco seriál Primy 19,56 procenta. Oba pořady se ale probojovaly do středečních TOP 5 formátů napříč televizními stanicemi.

ÚTERNÍ DATA: Ordinace se po skončení letních prázdnin zatím nevrátila k půldruhému milionu diváků

stul

Výrazným propadem skončila repríza úvodního dílu seriálu První republika na ČT 1. Od osmé večer zaujal pouze 368 tisíc dospělých diváků, což odpovídalo 10,02 procenta publika (7,49 procenta v kategorii 15 až 54 let). Nedařilo se ani hlavnímu večernímu pořadu TV Barrandov, zábavné show Vtip za stovku!, kterou si od čtvrt na devět nenechalo ujít 159 tisíc dospělých diváků a 4,27 procenta publika. Výrazně sledovanější byla podvečerní Soudkyně Barbara, již od 17:20 zhlédlo 238 tisíc dospělých a 13,08 procenta publika. Výrazně lépe na tom byla od osmé večer ČT 2, jejíž cestovatelský cyklus Země a města světa vidělo v průměru 282 tisíc dospělých diváků a 7,78 procenta publika. Dařilo se i dalším dvěma cestopisným pořadům Dvojky: cyklus Na cestě vidělo do deváté večer 262 tisíc dospělých a 6,93 procenta publika, Bedekr od půl desáté 274 tisíc dospělých při podílu 8,44 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+