Více

Přístav si drží stabilní sledovanost, tradičně táhne Ulice a Výměna manželek

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Přístav ztratil oproti minulému týdnu pouhých osm tisíc diváků, přes milion se přehoupla Výměna manželek a Ulice.

Mezi TOP 10 nejsledovanějších kanálů včerejška se z nezpravodajských pořadů probojovala pouze Ulice a Výměna manželek na Nově a Přístav spolu s Prostřeno na Primě. Za ČT 1 se v žebříčku objevily jen Události. Reprízovaná Výměna manželek si udržuje vysoký podíl v cílové skupině diváků od 15 do 54 let, které dokázala oslovit 34,16 procenta. Vysoký podíl u mladších diváků si udržuje i Prostřeno, které v podvečer sledovalo 22,28 procenta uvedené cílové skupiny.

STŘEDEČNÍ DATA: Ordinace a Ulice v čele, Nejlepší trapasy třetí

stul

Naopak starší diváci si nenechají ujít obnovenou Poštu pro tebe, kterou v prime time na ČT 1 sledovalo 655 tisíc diváků starších patnácti let, tedy 15,73 procenta uvedené cílové skupiny, oproti pouhým 6,35 procenta diváků ve věku od 15 do 54 let. Vysoký podíl si udržuje i odpolední AZ-kvíz, který sledovala téměř čtvrtina obecné cílové skupiny a patnáct procent diváků mladších 54 let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+