Více

Přístav překvapivým vítězem pondělního večera, u mladých ale zvítězil Atentát

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pondělí se velmi vydařilo TV Barrandov, která za celý den oslovila víc než šest procent dospělého publika a večer se udržela nad pěti procenty.

Seriál Novy u dospělých až trojkou večera

Konec kuchařské soutěže MasterChef zamíchal kartami v pondělní sledovanosti českých televizí. Nova kvůli němu předsunula začátek svého původního krimi seriálu Atentát již na 20:20, ale v přímém souboji s konkurencí neuspěla – alespoň tedy ne v širší cílové skupině všech dospělých diváků nad 15 let, v níž poněkud překvapivě zvítězil seriál Přístav. Na Primě jej od čtvrt na devět sledovalo v průměru 803 tisíc dospělých diváků a 20,62 procenta publika. Dvojkou večera byl rovněž krimipříběh Ztracená brána na ČT 1. Tomu dalo od osmé večer přednost 739 tisíc dospělých diváků a 18,71 procenta publika. Seriálu Atentát na Nově dalo od 20:20 přednost 691 tisíc dospělých při podílu na publiku 18,05 procenta.

NEDĚLNÍ DATA: Finále SuperStar přiblížilo Novu u mladšího publika večer k třicetiprocen­tnímu podílu

Trochu jiné pořadí měly hlavní večerní pořady tří největších českých televizí u publika od 15 do 54 let. V této divácké kategorii jasně zvítězil Atentát, který zaujal 22,02 procenta diváků u televizních obrazovek. Následoval Přístav s podílem 18,90 procenta a Ztracená brána, která zaujala 16,56 procenta mladšího publika. Prima se díky Přístavu stala v hlavním vysílacím čase i za celé pondělí druhou nejsledovanější televizí v zemi v obou základních cílových skupinách diváků starších 15 let a ve věku od 15 do 54 let. Pozici vedoucí Novy ale nijak neohrožovala (s výjimkou Přístavu). Velmi slušné pondělí má za sebou TV Barrandov, která za celý den dosáhla průměrného podílu 6,39 procenta na publiku starším 15 let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+