Více

Případy 1. oddělení nadále posilují, Ohnivý kuře přišlo o nepatrné tři tisíce diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší Případy 1. oddělení sledovalo o téměř padesát tisíc diváků více než minulý týden.

Případy 1. oddělení na ČT 1 ovládly včerejší prime time a s 1,39 milionu diváků se staly nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne. Tradiční jedničkou jsou Televizní noviny na Nově, jejich následovník Sportovní noviny se už ale musel spokojit se třetím místem právě po uvedených Případech 1. oddělení. Čtvrtou Ulici sledovalo v podvečer na Nově 1,077 milionu diváků obecné věkové skupiny.

NEDĚLNÍ DATA: Detektivky České televize fungují, Pět mrtvých psů vidělo více než 1,1 milionu diváků

Klíčový souboj komerčních televizí pak proběhl v prime time mezi Novou a Primou, kdy Nova proti úspěšnému seriálu TV Prima Ohnivý kuře nasadila těžký kalibr v podobě Babovřesk. Troškova „komedie“ nahradila neúspěšný seriál Drazí sousedé, jehož natáčení už Nova ukončila a odvysílání zbylých dílů odložila na neurčitý termín i program. Každopádně Ohnivému kuřeti se podařil babovřeskou náves porazit a oproti minulému týdnu se na seriál dívalo o zanedbatelné tři tisíce diváků starších patnácti let méně. Ohnivý kuře tak včerejšek ukončilo s 1,026 milionu diváků, Babovřesky si naladilo 842 tisíc diváků, což je stále úspěch proti Drahým sousedům, jejichž sledovanost přesahovala půl milionu diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+