Více

Případy 1. oddělení atakují jeden a půl milionu diváků, Drazí sousedé dále ztrácejí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Podíl ČT 1 se včera pohyboval kolem dvaceti procent, Případy 1. oddělení předskočily Sportovní noviny.

Tradičně nejsledovanějším pořadem byly včera Televizní noviny na Nově, které si na sváteční večer naladilo 1,784 milionu diváků z obecné cílové skupiny. Na druhém místě se ale místo tradičních Sportovních novin vyšvihly reprízované Případy 1. oddělení, které v prime time na ČT 1 oslovily 1,438 milionu diváků, což jim u diváků starších patnácti let vyneslo podíl 31,18 procenta. Následovaly Sportovní noviny s 1,285 milionem diváků a Ulice, která v podvečer na Nově získala 1,092 milionů diváků nad patnáct let.

NEDĚLNÍ DATA: Vesnička má středisková vytřela zrak seriálům

stul

Zabodovalo i Ohnivý kuře v prime time na Primě, které se definitivně přehouplo přes milion diváků a včera ho sledovalo 1,034 milionu diváků starších patnácti let, z toho 535 tisíc diváků ve věku od 15 do 54 let. Zbylé pořady v TOP 10 včerejších nejsledovanějších pořadů byly zpravodajské pořady České televize a Primy, kromě Událostí a Branek, bodů, vteřin také Krimi zprávy, které předstihly klasické Zprávy FTV Prima a závěrečné Události za okamžik a počasí.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+