Více

Případ pro malíře se blížil ke čtyřiceti procentům, oslovil přes 1,7 milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nedělní dopolední biatlon oslovil na ČT Sport přes 700 tisíc diváků, celodenní podíl stanice překročil pět a půl procenta.

Jednička u publika 15+ opět lídrem

Nedělní premiérová dramatika přinesla prvnímu programu České televize opět vítězství, a to nejen v kategorii nejsledovanějších nezpravodajských pořadů. Případ pro malíře se stal nejúspěšnějším formátem celého dne, když si ho nenechalo ujít 1,740 milionu diváků při podílu na publiku (share) 38,87 %. Špatně se filmu s Viktorem Preissem a Davidem Matáskem nevedlo ani u mladšího publika – share 31,13 %. Stanice ČT 1 byla v neděli po celý den u dospělého publika lídrem s podílem 22,42 %.

SOBOTNÍ DATA: Biatlon a Nejchytřejší Čech přitáhly diváky k České televizi

Nova proti původní dramatice Novy nasadila reprízu jedenáct let starého českého snímku Román pro ženy. I když ji zajistil v kategorii publika od 15 do 54 let share 26,24 %, na Jedničku to, jak již bylo řečeno, nestačilo. Film si od přibližně půl deváté večer nenechalo ujít 722 tisíc diváků (share 17,94 %). Bezpečný přístav, který nasadila Prima po 20. hodině, se do TOP 5 televize nedostal. Nejsledovanějším pořadem tu byly s 924 tisíci diváky (share 23,71 %; 17,45 % v 15–54) hlavní zprávy. Prima byla trojkou trhu s podílem 11,42 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+