Více

ČT 1 bodovala u staršího publika Princeznou ze mlejna, mladší diváci sledovali Novu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do pátečního večera zasáhl duel Euro Hockey Tour. U mladšího publika získala ČT Sport podíl 8,45 %.

Všechnopárty milionovou hranici nepokořila

Nejsledovanějším pořadem vysílaným v pátek od 20 hodin byla Princezna ze mlejna. Pohádku si na Jedničce nenechalo ujít 809 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 21,65 %. Nováckou komedii Líbáš jako ďábel si pustilo 654 tisíc diváků (share 18,4 %). Nejsledovanější česká televize ale nemusela být z výsledku smutná, protože zvítězila v klíčové skupině diváků od 15 do 54 let, kde měl film podíl 19,76 %, zatímco pohádka na ČT 1 se dostala na hodnotu 18,65 %. Všechnopárty, která je tradičně nejsledovanějším pátečním pořadem Jedničky, si pustilo 913 tisíc diváků (share 29,73 %; 19,69 % v 15-54).

ČTVRTEČNÍ DATA: Ceny Anděl ztratily na Dvojce diváky, stanici ale pomohly u mladšího publika

Pozici nejsledovanější televize si udržela v pátek Nova. Celodenní podíl u staršího publika dosáhl na hodnotu 23,65 %; u mladšího publika se dostal k 25 %. Okolo 25 % se pohyboval share programu i v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, a to v obou diváckých skupinách. Hranici jednoho milionu diváků překročily Televizní noviny, Sportovní noviny a seriál Ulice. Nejsledovanějším pořadem Primy bylo s rovnými 700 tisíci diváky Prostřeno! Primetimový film Vlak do neznáma (v kinech uvedený jako Voda pro slony) viděl necelý půlmilion diváků. Podíl Primy se přes den a večer pohyboval mezi 13 a 14 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+